Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
ENERJİK İLETİŞİM

Akışa bırak!

2 Eylül 2015 , Çarşamba 13:38
Akışa bırak!
ecevahapogluweb@gmail.com

Kararsız kalınan bir durum ortaya çıktığında artık çoğunluk bu şekilde akıl veriyor: “Akışa bırak!”

Eskiden mantık devreye sokulur, geçmiş tecrübelerden yararlanılır, toplumsak doğrular göz önünde bulundurulurdu. Artık spiritüel açılımlarla pek çok insan ego kaynaklı ‘zihni’ bırakıp, evrensel enerjiyle bütünleşmiş ‘kalp’ten kararları önemsiyor.

Akışa bırakmak da bu demek işte. İçindeki İlahi güce teslim olmak…. Kararları O’nun vermesine izin vermek, O’nun yönlendirdiği yolda ilerlemek, bazen de geri adım atarak sorumluluğu Allah’a bırakmak doğrusu.

Hayatta başımıza ne gelecekse zaten gelecek, olması gereken herşey olacak ve olmaması gerekenler de gerçekleşmeyecek. Bunu idrak etsek ne kadar rahatlarız.

Bu tam bir ‘kadercilik’ değil; dışarıda gördüklerinin aslında kendi algın olduğunu bildiğin zaman, karşına çıkan tüm kişilerin ve durumların sorumluluğunu bizzat kendin alıyorsun.

Öyleyse… Korkudan vazgeç, Sevgiye odaklan ve akışa bırak….

 

Ece Vahapoğlu Twitter hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

Ece Vahapoğlu Facebook hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

Ece Vahapoğlu LinkedIn hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

 

Yasal Uyarı: halklailiskiler.com sitesinde yayınlanan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları halklailiskiler.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi herhangi bir içeriğin tamamı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alınan içeriğin bir bölümü halklailiskiler.com’a link verilerek kullanılabilir.
Yorum Yazın

Yazarın Diğer Yazıları