Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

Künye

www.halklailiskiler.com Toksü&Chase Halkla İlişkiler tarafından yayınlamaktadır.

Amacımızher geçen gün önemi artan ve büyüyen iletişim sektörünün temelinde, sektörün profesyonelleri, iş dünyası, akademisyenler ve genç iletişimcileri aynı platformda buluşturmak. Bu çerçevede iletişim disiplinlerini geniş kitlelere anlatabilmek, iş dünyasına etkilerini daha iyi gösterebilmek,  sektör profesyonellerinin, mesleğe gönül verenlerin, akademisyenlerin, öğrencilerin ve iş dünyasının bilgilenmesini ve gelişmesini sağlamak istiyoruz.

Misyonumuz,  iletişimciler, gazeteciler, meslek örgütleri ve paydaşları arasında dayanışmaya, bilgi alışverişine ve etkileşime dayalı ve sürekli gelişime odaklı bir paylaşım ortamı yaratmak.

Vizyonumuz iletişim sektörünün ve iş dünyasının bilgi paylaşım platformu olmak, iş dünyası ile iletişim sektörünü buluşturmak.

Bu platformda, bütün paydaşları ile birlikte iletişim sektörünün daha yüksek noktalara taşınmasına katkıda bulunmak ve iş dünyasını bilgilendirmek istiyoruz.

www.halklailiskiler.com yayın sürecinde, TGC-Türkiye Gazeteciler Cemiyeti yayıncılık ilkelerini kabul eder ve uygular. Birikimlerini, mesleğin ve sektörün gelişimi için kullanır.

www.halklailiskiler.com
Türk Patent Enstitüsü tarafından marka tescili yapılmıştır.

www.halklailiskiler.com logosu, Bülent Fidan tarafından tasarlanmıştır.

Copyright 2011 www.halklailiskiler.com  Tüm hakları saklıdır.