Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
NETİZEN

Bee34'ten hizmet kalitesi

3 Şubat 2014 , Pazartesi 09:21
Bee34'ten hizmet kalitesi
atifunaldi@gmail.com

Geçtiğimiz günlerde bir konuşma yapmak için Gaziantep'e günübirlik bir ziyaret yaptım. Malum günübirlik ziyaretlerin en kötü tarafı sabah çok erken çıkma ve akşam geç dönme durumudur. Üstelik organizasyonu yapan kurum ters yakadaki havalimanına bilet almıştı ve ben yoğunluğumdan bunu ancak son dakikada farkettim. Bu nedenle evden sabahın dördünde çıkmak zorunda kalacak ve akşam yorgun argın dönecektim. Bu şartlarda araba ile gitmek çok doğru olmayacaktı. Ben de uygun bir ulaşım yöntemi aradım.

Malum birçoğunuz gibi ben de başkasının aracına binmekten pek hoşlanmıyorum. Hele bu kadar riskli bir programı, piyangodan ne çıkacağı belli olmayan taksilerden birine binerek değerlendirmek tam anlamıyla bir intihar gibi geldi bana.

Bir anda Facebook'da reklamlarını gördüğüm Bee34 servisini hatırladım. Daha önce bakmıştım, havaalanı transferlerini lüks özel araçlarla yapıyorlardı. İngilteredeki servisin neredeyse aynısıydı. Ben de hazır bu şansı değerlendirmek için bir rezarvasyon yaptırmak istedim. Ancak ilk aklıma gelen sosyal medya konusundaki başarılarını test etmek oldu. Twitter üzerinden bir mesaj attım. Anında geri dönüş yaptılar. Arkasından fiyat listelerini email adresime istedim. Çok kısa zamanda hem de yetkili kimse onun üzerinden geri dönüyorlardı. Cep telefonu numaramı aldılar. Daha sonra da rezervasyonum gerçekleşti. Buraya kadar sistem on numara işliyordu. Tabii bütün basın mensupları gibi benim de herşeyim son dakika olduğundan bu rezervasyonu bir gün önce gerçekleştirdim. Normalde bir gün önce sürücü ve aracı netleştirip bilgisini veriyorlarmış. Tabii ben son gün rezervasyon yaptırdığımdan birkaç saat sonra bilgi bana ulaştı..

Artık sürücümü, aracımı ve plakasını biliyordum..

Benden uçak bilgisini alıp hemen arkasından sabah 4:20'de geleceklerini söylediler. Sabah ilk defa kullanacağım bir servis olduğu için tedirgindim. Hazırlanırken cep telefonumu yanımdan ayırmıyordum. Heran arayıp adres tarifi isteyebilir, erken veya geç kalacağını bildirebilirdi. Ancak çok garip birşey oldu saat 4:10'da güvenlik beni arayıp aracın geldiğini bildirdi. Tam on dakika önce araç, adres bilgisi filan istemeden evimin önüne gelmişti. İşin bir diğer garip durumu, güvenlik zili çaldığı anda aracın geldiği bilgisinin Bee34 sisteminden ayn anda bana atılmasıydı.

Aşağı tam 4:20'de indiğimde, kendi aracımdan daha temiz, ön koltuğu öne çekilerek oturmam için yer açılmış ve son derece temiz giyimli ve bilgili bir sürücü ile karşılaştım.

Araç beni tam zamanında havalimanına getirdi. Sorunsuz stressiz hatta keyifli bir yolculuk yaptığım için sabahın altısında güleryüzlüydüm.

Bu Gaziantep'teki sunumuma da yansıdı. Geri dönüşte ise havalimanında indiğimde taşıt hazır beni bekliyordu. Sürücü ile biraz sohbet ettik. Bu yıl daha lüks araçlarla hizmet vermek niyetindelermiş. Hani Amerikalıların bir sözü vardır çalışıyorsa dokunma diye, içimden ne olur dokunmayın ben bee34'ten çok memnunum demek geçti. Malum İstanbul'da bir yerden bir yere gitmek tam bir stres sebebi. Eğer tertemiz kıyafetlerinizle direksiyon sallamak istemiyor, hatta onların değişi ile makam aracında gibi hissetmek istiyorsanız, kendinize bu imkansızlıklar içinde bari böyle ödüllendiriyorsanız Bee34 tam size göre..

İnanın toplantılarınızdan daha fazla randıman alacaksınız. Benim için tam öyle oldu. İyi ki taksiye binmemişim dedim!

 

Atıf Ünaldı Twitter hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

Atıf Ünaldı Facebook hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

 

Yasal Uyarı: halklailiskiler.com sitesinde yayınlanan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları halklailiskiler.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi herhangi bir içeriğin tamamı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alınan içeriğin bir bölümü halklailiskiler.com’a link verilerek kullanılabilir.
Yorum Yazın

Yazarın Diğer Yazıları