Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
'RENAN'DAN TAVSİYELER'

Ay İnanmıyorum!

8 Temmuz 2015 , Çarşamba 09:11
Ay İnanmıyorum!
renan@tavsiyekanali.com

WOM yaratmak için konuşturmanın basit bir denklemi var:

WOM= Deneyim/Beklenti

Yaşattığınız deneyim, karşıdaki kişinin beklentisinin üzerindeyse konuşulur. Pahalı ürünler satan markalar için de, ucuz hizmetler sunan firmalar için de aynı formül geçerlidir. Ay İnanmıyorum! dedirtebiliyorsanız, sohbetin kapıları açılmış demektir.

Meslek hayatımın son 10 yılını WOMM konusunda çalışmalar yaparak geçirmiş biri olarak, Türkiye’de bu konuda sadece çeviri kitaplar olduğunu biliyorum ve bununla yetinmememiz gerektiğine karar verdim. 10 yıllık deneyimlerimi bir kitapta topluyorum. Adı: Ay İnanmıyorum! Pazarlamada Hikayenin Gücü-WOMM. Amacım, tamamıyla Türkiye’den örnekleri derlemek.

Ay İnanmıyorum! dedirtebildiğiniz sürece WOM değeriniz var demektir. Bunu başarabilen markalar ve nasıl başardıklarını paylaşacağım.  Sizlerin de kitabıma dahil etmemi tavsiye edeceğiniz, tavsiyenin gücü ile büyümüş marka/firma/ürün örnekleri var ise ve benimle paylaşırsanız çok mutlu olurum: renan@tavsiyekanali.com

 

Renan Tavukçuoğlu Twitter hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

 

Yasal Uyarı: halklailiskiler.com sitesinde yayınlanan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları halklailiskiler.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi herhangi bir içeriğin tamamı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alınan içeriğin bir bölümü halklailiskiler.com’a link verilerek kullanılabilir.
Medya
GALERİ
Yorum Yazın

Yazarın Diğer Yazıları