Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
ARAMIZDA

Görev teslimi

15 Temmuz 2014 , Salı 12:00
Görev teslimi
fugen.toksu@halklailiskiler.com

TÜHİD – Türkiye Halkla İlişkiler Derneği Başkanlık dönemimi tamamladım. On yıldır yürüttüğüm görevimde, ekip arkadaşlarım ile birlikte TÜHİD ve halkla ilişkiler sektörü için pek çok çalışmayı gerçekleştirdik, yenilikler yaptık.

Halkla ilişkiler mesleğinin kamu sektörü ve yöneticileri tarafından tanınmasına, iş dünyasında bilinirliğinin sağlanmasına katkı sağladık, üniversiteler ve genç iletişimciler ile her zaman bağlantıda olduk. Hedefimiz 42 yıllık TÜHİD’in gelişmesi, sektörümüzün büyümesi oldu. TOBB Medya ve İletişim Meclisi, KALDER ve YEKON yönetimlerinde yer aldık ve derneğimizi başarıyla temsil ettik.

Burada sıralayamayacağım kadar çok çalışmamız oldu, hep daha iyiyi yakalamaya çalıştık. Ancak, sektörümüz için yapılacak daha çok konu bulunduğunu biliyoruz ve yeni dönem çalışma planları bu doğrultuda hazırlandı.

Ve… TÜHİD Başkanlığını, on yıldır aynı yönetimlerde birlikte çalıştığımız sevgili arkadaşım Gonca Karakaş’a devrettim. Benim de yönetim kurulu üyesi olarak yönetimde kalmam önerilerek, TÜHİD için yeni bir yönetim modeli de böylece başlamış oldu.

Başkanımız Gonca Karakaş, çok hızlı başladı. Çok yeni ve büyük bir ekiple çalışıyor, çalışma komiteleriyle, sektörel yeniliklerle hizmeti hedefliyor.

TÜHİD Üyelik şartları da çok değişti, 30 yaş altındaki genç iletişimciler artık çok daha kolaylıkla, giriş aidatı ödemeden 100 TL yıllık aidat ile üye olabilecekler. 30 yaş üstü için ise yeni imkanlar bulunuyor.

Halkla ilişkiler mesleğini kariyer kabul edenlerin TÜHİD bünyesinde yer almaları, sektöre katkı sağlamaları, sektörü takip etmeleri kariyerleri için en iyi adımlarından biri olacak.

TÜHİD Başkanı Gonca Karakaş ve ekibini candan kutluyorum. Başarılı bir  çalışma dönemi diliyorum. Sektörümüzün beklentileri ve talepleri, ihtiyaçları, yeni stratejilerle elbirliği ile kısa zamanda donatılacak.

TÜHİD bünyesinde hep birlikte olmak ve sektörümüz için birlikte üretmek dileğiyle…

Fügen

 

Fügen Toksü Twitter hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

Fügen Toksü LinkedIn hesabına ulaşmak için lütfen tıklayın

Yasal Uyarı: halklailiskiler.com sitesinde yayınlanan yazılı ve görsel içeriğin tüm hakları halklailiskiler.com'a aittir. Kaynak gösterilse dahi herhangi bir içeriğin tamamı izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alınan içeriğin bir bölümü halklailiskiler.com’a link verilerek kullanılabilir.
Yorum Yazın

Yazarın Diğer Yazıları