Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

Neden Bireysel Üyelik?

www.halklailiskiler.com sitesinde üyelikler kurumsal ve bireysel olarak sınıflandırılmıştır. Bireysel üyelik ile kullanıcılar sitemizde yer alan tüm haberlerin ve makalelerin altına yorum yapabiliyor. Ayrıca üyeliklerini gerçekleştiren kullanıcılara periyodik bültenlerimiz  ulaştırılıyor. Böylece kullanıcılar, halkla ilişkiler dünyasında gerçekleşen gelişmelerden haberdar oluyor.

İletişim disiplinlerini takip edebilmek için, siz de üyelerimiz arasına katılın…


İletişim Kariyer Havuzu şansınızı artırabilir…

İletişim Kariyer Havuzu, iletişim sektöründe kariyer yapacak bireylere ve ekip arkadaşı arayan kurumlara yardımcı olmak için hazırlandı. Bu destekten yararlanmak isteyenler, alanına göre öncelikle Kurumsal veya Bireysel Üyeliği gerçekleştirmelidirler.

Kurumların birlikte üretecekleri iş arkadaşlarını bulabilmeleri için öncelikle kurumsal üyeliği tamamlamaları gerekmektedir. Kurumsal Üyelik gerçekleştirildikten sonra kurumlar iş ilanlarını verebilirler. Ayrıca yöneticiler, kariyer havuzu içindeki CV’leri inceleyerek, arama kriterlerine uygun olan CV sahibi ile iletişime geçerek ekip arkadaşını seçebilecek.

Bireysel Kullanıcılar, kariyer sürecinde İletişim Kariyer Havuzu'ndan yararlanabilecekler. İletişim sektöründe iş arayanlar, Kariyer Havuzu’nda CV'lerinin yer almasını istiyorlarsa, öncelikle Bireysel Üyelik formunu doldurmalılar. Daha sonrasında CV formunu doldurarak kuruluşların kendilerine daha kolay ulaşmasını sağlayabilirler. Ayrıca iş arayanlar, İletişim Kariyer Havuzu'nda yer alan iş ilanlarını yine Bireysel Üyelik gerçekleştirerek inceleyebilir.

Etkinlik Takvimi'nde yerinizi alın...

Halklailiskiler.com ana sayfasında yer alan "Etkinliğinizi Paylaşın" bölümüne girilecek etkinlikler ile iletişim sektörünün genel iş takvimi oluşturulacak.
Böylece, markaların, kuruluşların veya ajansların etkinliklerinden iletişimciler haberdar olurken, etkinliklerin ve basın toplantılarının aynı zamana denk gelmemesi de gerçekleştirilecek.
Siz de etkinliğinizi takvimde paylaşın, sektörü ve medyayı etkinlik ve basın toplantılarınız hakkında bilgilendirin.

Bireysel Üyelik Formu
*
*
*
*
*
Yasal Uyarıları okudum ve kabul ediyorum.
* İşaretli alanları doldurmak zorunludur.