Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

Neden kurumsal üyelik?

www.halklailiskiler.com sitesinde üyelikler kurumsal ve bireysel olarak sınıflandırılmıştır. Kurumsal üyeliklerin şirketlere farklı avantajları bulunmaktadır. Kurumsal üyelik ile kullanıcılar sitemizde yer alan tüm haberlerin ve makalelerin altına yorum yapabiliyor. Ayrıca üyeliklerini gerçekleştiren kurumlara periyodik bültenlerimiz ulaştırılıyor. Böylece kurumlar, halkla ilişkiler dünyasında gerçekleşen gelişmelerden haberdar oluyor.Bir diğer avantaj ise sitemizde yer alan halkla ilişkiler, yeni medya, medya, marka, kurumsal sorumluluk, reklam, araştırma ve doğrudan pazarlama bölümlerimizin her birinin altında yer alan ajans bölümleri.

İletişim Kariyer Havuzu şansınızı artırabilir…

İletişim Kariyer Havuzu, iletişim sektöründe kariyer yapacak bireylere ve ekip arkadaşı arayan kurumlara yardımcı olmak için hazırlandı. Bu destekten yararlanmak isteyenler, alanına göre öncelikle Kurumsal veya Bireysel Üyeliği gerçekleştirmelidirler.

Kurumların birlikte üretecekleri iş arkadaşlarını bulabilmeleri için öncelikle kurumsal üyeliği tamamlamaları gerekmektedir. Kurumsal Üyelik gerçekleştirildikten sonra kurumlar iş ilanlarını verebilirler. Ayrıca yöneticiler, kariyer havuzu içindeki CV’leri inceleyerek, arama kriterlerine uygun olan CV sahibi ile iletişime geçerek ekip arkadaşını seçebilecek.

Bireysel Kullanıcılar, kariyer sürecinde İletişim Kariyer Havuzu'ndan yararlanabilecekler. İletişim sektöründe iş arayanlar, Kariyer Havuzu’nda CV'lerinin yer almasını istiyorlarsa, öncelikle Bireysel Üyelik formunu doldurmalılar. Daha sonrasında CV formunu doldurarak kuruluşların kendilerine daha kolay ulaşmasını sağlayabilirler. Ayrıca iş arayanlar, İletişim Kariyer Havuzu'nda yer alan iş ilanlarını yine Bireysel Üyelik gerçekleştirerek inceleyebilir.

Etkinlik Takvimi'nde yerinizi alın...

Halklailiskiler.com ana sayfasında yer alan "Etkinliğinizi Paylaşın" bölümüne girilecek etkinlikler ile iletişim sektörünün genel iş takvimi oluşturulacak.
Böylece, markaların, kuruluşların veya ajansların etkinliklerinden iletişimciler haberdar olurken, etkinliklerin ve basın toplantılarının aynı zamana denk gelmemesi de gerçekleştirilecek.
Siz de etkinliğinizi takvimde paylaşın, sektörü ve medyayı etkinlik ve basın toplantılarınız hakkında bilgilendirin.

Kurumsal Üyelik Formu
*
*
*
*
*
*
*
*
*
Yasal Uyarıları okudum ve kabul ediyorum.
* İşaretli alanları doldurmak zorunludur.