Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön

KOBİ MEDYA HİZMETİ

KOBİ'lerin hizmetindeyiz...
KOBİ-Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin tanıtım ve faaliyetlerini kamuoyu ile paylaşmasına kolaylık sağlamak istiyoruz. KOBİ’lerin farkındalık kazanmaları, rekabette üstünlük sağlamaları, yeni pazarlar yaratmaları, yenilikleri ve ürünleri için iletişim desteği büyük önem taşıyor.

KOBİ için kurumsallaşma ve kurumsal iletişim kuruluşun geleceğini oluşturuyor. Ayrıca, ürünlerini ve hizmetlerini kamuoyuna duyurmak büyümeyi sağlamaları için basamak teşkil ediyor. Bu nedenle KOBİ’lerin iletişimini planlıyor, haberlerini oluşturuyor ve medyaya ulaşımını sağlıyoruz. KOBİ Medya Hizmetimiz ile KOBİ’ler haber ajanslarına, TV kanallarına, yerel ve ulusal gazetelere ve dergilere, internet haber sitelerine, sektörel yayınlara doğru ve etkin olarak ulaşabiliyorlar. KOBİ Medya Hizmeti, haberi oluşturmak, basın bültenini hazırlamak, bülteni medya ile paylaşmak, sektörel ve bölgesel yayınlarla paylaşmak, kuruma sunumunu hazırlamak gibi hizmetleri içeriyor.

KOBİ'lere sunduğumuz iletişim hizmeti ile yönetimlerinde ve çalışmalarında kolaylık sağlıyoruz. Kuruluşunuzu kamuoyuna duyurmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin, uzmanlarımızın desteğinden yararlanın. info@halklailiskiler.com