Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Yeni yılın en anlamlı hediyesi Türk Eğitim Vakfı’ndan

Yeni yılın en anlamlı hediyesi Türk Eğitim Vakfı’ndan

19 Aralık 2019 , Perşembe 11:28
Yeni yılın en anlamlı hediyesi Türk Eğitim Vakfı’ndan

Yeni yılın yaklaşmasıyla birlikte sevdiklerine hediye almak isteyenlerin telaşı başladı. Özellikle klasik hediyelerin dışına çıkmak isteyenler farklı seçeneklere yöneliyor. Başarılı ve maddi olanakları sınırlı öğrencilere burs vererek Türkiye’ye ve insanlığa katkı sağlayacak öncü gençlerin yetişmesini destekleyen Türk Eğitim Vakfı (TEV), bu kişiler için çok özel ve anlamlı bir hediye olan “Yılbaşı Kartları” alternatifini sunuyor.

TEV’in “Mutlu Gün Kartları” arasında yer alan “Yılbaşı Kartları ve ve Burs Destek Paketleri”, üniversite öğrencilerine tercih edilen miktarda burs desteği sağlamaya imkan tanıyor. Türk Eğitim Vakfı’nın internet sitesi üzerinden seçilen kartlar, iletişim bilgileri ve burs miktarı girildikten sonra TEV tarafından bastırılıyor ve Türkiye’nin dört bir yanında adrese teslim olarak gönderiliyor. Bireysel hediyelerin yanı sıra şirketler de diledikleri takdirde kurumsal baskılı veya e-kart olarak gönderim gerçekleştirerek yeni yıla anlam katıyor.

Mutlu Gün Kartları ile “Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin”

Her yıl binlerce öğrenci barınma, yemek gibi temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için üniversiteyi bırakmak zorunda kaldığı için eğitimine devam edemiyor. Mutlu Gün Kartları ile yapılan bağışlar sayesinde Türk Eğitim Vakfı’nın “Kazandığı Üniversiteyi Kaybetmesin” sloganıyla hayata geçirdiği kampanyaya da destek olunabiliyor. Türk Eğitim Vakfı, her yıl iki bini yeni öğrenci olmak üzere yedi bin öğrenciye burs vermesine rağmen, burs desteğine ihtiyaç duyan binlerce öğrenci bulunuyor. Bu yıl burs başvurusu yapan her 20 öğrenciden yalnızca birine destek sağlayabilen TEV, Yılbaşı Kartları aracılığıyla daha çok gencin aydınlık geleceğine katkı sunmayı hedefliyor.

Bireysel olarak Yılbaşı Kartı göndermek isteyenler onlinebagis.tev.org.tr/MesajKartlari/?t=yeni&k=1011 adresi üzerinden gönderim ve bağışlarını gerçekleştirebiliyor. Toplu veya kurumsal kart gönderimleri için ise destek@tev.org.tr veya 444 0 838 numaralı telefondan bilgi alınabilir.

 Yorum Yazın