Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Yeni bir sosyal medya ajansı; TaazeRTM!

Yeni bir sosyal medya ajansı; TaazeRTM!

20 Eylül 2011 , Salı 08:45
Yeni bir sosyal medya ajansı; TaazeRTM!

Dönemin en hızlı gelişen ve dinamizmi sürekli yenilenen sosyal medya alanında, hizmet vermek için yeni bir ajans kuruldu, Taaze Real Time Marketing. Ajansın amacı bu sektöre "Taaze" kan getirmek ve rehberlik yapmak.

Sosyal medya alanında, belirleyici rol oynamayı hedefleyen TaazeRTM, dijital ajans, reklam, medya iletişimi ve pazarlama konularında deneyimli olan Mehmet Subaşı, Volkan Akı, Yılmaz Altun ve Çağla Aral tarafından kuruldu. TaazeRTM'nin Genel Müdürlüğü'nü uzun yıllar Capital Dergisi'nin de Yayın Yönetmenliğini yapmış Volkan Akı üstleniyor.

Akı TaazeRTM hakkında şunları söyledi; "Sosyal medya tüm iş platformlarına entegre olarak aslında çalışma biçimlerimizi etkiliyor. Biz TaazeRTM'de iletişimi bir bütün olarak ele alıp, adından da anlaşılacağı gibi, gerçek zamanlı pazarlama iletişimine odaklanıyoruz. Bir şirketin, kurumun veya markanın stratejileri içinde sosyal medyayı en etkin şekilde konumlamayı hedefliyoruz. Ekip olarak oluşturduğumuz yelpaze de bu hedeflerimizi gerçekleştirebilme yeteneğini bize veriyor."

 


Yorum Yazın