Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Yellow Pages’in yeni satış direktörü; Önder Çoban

Yellow Pages’in yeni satış direktörü; Önder Çoban

28 Temmuz 2015 , Salı 09:25
Yellow Pages’in yeni satış direktörü; Önder Çoban
Hürriyet Emlak’ın deneyimli ismi Önder Çoban’ı Satış Direktörü olarak ekibine katan Yellow Pages, bundan böyle tele satış, saha satış ve kurumsal satış gibi tüm satış ekiplerini ve faaliyetlerini Çoban’a emanet edecek.
 
Önder Çoban, Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünden 2000 yılında mezun oldu. Kariyerine yönetim danışmanlığı sektöründe faaliyet gösteren Intersearch-Poyraz Danışmanlık firmasında kurumsal satış sorumlusu olarak başladı. 2005 yılında Century 21 Türkiye bünyesinde çeşitli kademelerde satış görevlerinde bulundu, ardından Satış ve İş Geliştirme Müdürlüğü’ne atandı. Çoban son olarak 2010-2015 yılları arasında Hürriyet İnternet Grubu’nda, Hurriyetemlak.com Satış Müdürü olarak görev aldı.  
 
Veri tabanındaki 840 binden fazla firmayla KOBİ’lerin dijitalleşmesine büyük katkı sağlayan Türkiye’nin online firma rehberi Yellow Pages, KOBİ’lere hızlı ve uygun maliyetlerle mobil uyumlu web sitesi ve benzeri dijital pazarlama çözümleri sağlamaktadır. Esnek ürün yelpazesi ile KOBİ’lerin online ihtiyaçlarına danışmanlık da veren Yellow Pages, Önder Çoban’ın dijital dünyada sahip olduğu tecrübeyle birlikte KOBİ’lere daha da yakın olacak. 
 


Yorum Yazın