Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Yeditepe Üniversitesi'nden uluslararası yarışma

Yeditepe Üniversitesi'nden uluslararası yarışma

3 Ekim 2012 , Çarşamba 08:54
Yeditepe Üniversitesi'nden uluslararası yarışma

 

Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Kulübü, “Projeni Yap, Engelleri Kaldır!” sloganıyla yola çıkan engelli öğrencilerin sosyalleşmesi ve kampus yaşamının erişilebilir hale getirilmesi konulu üniversiteler arası proje yarışmasına projelerini gönderecek adaylarını bekliyor.
 
Üniversitelerdeki engelli öğrencilerin sosyalleşmesi sürecine katkı sağlayacak yeni çözüm önerileri geliştirilmesi ve üniversitenin engelli öğrencilerin akademik gelişimlerinin yanı sıra bireysel gelişimlerine de katkı sağlayan bir kuruma dönüştürülmesini hedefleyen proje çok ses getirecek.
 
Yarışmaya katılmak için Türkiye’de lisans öğrencisi olmak yeterli. 31 Ekim 2012′de sona erecek olan yarışmanın kazananları Yeditepe Üniversitesi’nde 9 Kasım’da gerçekleşecek törenle açıklanacak.
 
Proje yarışması sonucunda proje kahramanlarının projeleri ve kulüp ekibinin de çalışmalarıyla 2012 – 2013 yılında fikirlerin Yeditepe Üniversitesi’nden başlayarak diğer üniversitelerin ve engelli derneklerinin iş birliğiyle uygulamaya geçirilmesi planlanıyor.
 
Ayrıntılı Bilgi İçin:  https://www.facebook.com/ProjeniYapEngelleriKaldir 
 


Yorum Yazın