Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Yedigün'den yeni Facebook etkinliği; "Patlak Sokaklar"!

Yedigün'den yeni Facebook etkinliği; "Patlak Sokaklar"!

4 Ekim 2011 , Salı 11:42
Yedigün'den yeni Facebook etkinliği; "Patlak Sokaklar"!

Yedigün yaz boyunca Facebook sayfasından takipçilerine eğlenceli yarışmalarla süpriz hediyeler kazandırdı. Yedigün bu kez de Facebook sayfasında, Amerikan polisiye filmlerin klasik replikleri ile geleneksel Türk espirlerinin birleştirildiği diziyi takipçilerine sunuyor. Yedigün diziyi, internet dünyasında paylaştıkları viral videolarla ünlenen Batesmotelpro ile birlikte yapıyor. Ayrıca dizi Yedigün'ün reklam ajansı Karbonat tarafından yaratıldı.

Dizinin adı "Patlak Sokaklar" olurken, dizi 5 bölümden oluşuyor. Dizi, 35 kişilik profesyonel bir set ekibi tarafından İstanbul'un farklı mekanları kullanılarak yapıldı. Geçtiğimiz hafta Perşembe dizinin Facebook.com/Yedigün adresinden ilk bölümü yayınlanırken, dizinin ikinci günü dizi Youtube onur listesinde tüm dünyada ilk 100 içerisine girdi.

Facebook.com/Yedigün sayfasında her Perşembe saat 17.00’de paylaşılan “Patlak Sokaklar”da macera John Lemmon ve Billy Billy isimli iki dedektifin dünyadaki en esrarengiz vakayı çözmek üzere acil olarak olay yerine çağrılmasıyla başlıyor. İkilinin dünyanın en iyi dedektifleri olmalarına karşın karşılarındaki gizemli düşmanlarının da dünyadaki en zeki suçlular olmaları, kahramanlarımızın işini içinden çıkılmaz hale getiriyor.Yorum Yazın