Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Yandex ve KIA'dan iş birliği

Yandex ve KIA'dan iş birliği

11 Eylül 2018 , Salı 14:13
Yandex ve KIA'dan iş birliği

Yandex Navigasyon, yeni nesil reklam modelleri ile dijital iletişimde fark yaratan çözümler sunuyor. Farklı özelliklere sahip reklam modelleriyle, farklı sektörlerden birçok markaya hizmet veren Yandex Navigasyon, Türkiye'de "ilk" olan yeni bir reklam modelini daha kullanıma sundu.

150 binden fazla kullanıcı navigasyon okunu KIA Dizel Sportage görseli ile değiştirdi

 KIA, Yandex ve Mg Media’nın ortak gerçekleştirdiği çalışma kapsamında Yandex Navigasyon’da yolu izleyen ve uygulamanın simgesi olan ok görseli, yenilenen KIA Dizel Sportage’ın 3 boyutlu modeline dönüştü. Kullanıcıların yaptıkları güncelleme ve verdikleri onayın ardından gerçekleşen “Cursor” adlı reklam modeli, oyunlaştırma özelliği ile dijital iletişime farklı bir boyut getirdi. Ağustos ayı boyunca 150 binden fazla Yandex Navigasyon kullanıcısı, navigasyon okunu KIA Dizel Sportage’ın 3 boyutlu görseli ile değiştirdi ve uygulamayı bu şekilde kullanmaya devam etti.

“Cursor” reklam modelinden ilk yararlanan marka olan KIA, 1.6 dizel otomatik özelliğe sahip yeni KIA Dizel Sportage’ın lansmanını navigasyon üzerinden yaparak otomobil severlere farklı bir platformdan seslendi. Kullanıcılar 1.6 dizel otomatik KIA Dizel Sportage’ın yenilendiğinden haberdar olurken, oyun keyfi veren bir navigasyon deneyimi yaşama fırsatı buldu.

 Yorum Yazın