Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Vodafone'un yeni reklam yüzü; Mehmet Günsur

Vodafone'un yeni reklam yüzü; Mehmet Günsur

3 Haziran 2016 , Cuma 09:17
Vodafone'un yeni reklam yüzü; Mehmet Günsur
Sunduğu Red 4.5G servisleri ve avantajlarıyla abonelerinin hayatını kolaylaştıran Vodafone Red’in yeni dönem reklam filmlerindeki yüzü ünlü aktör Mehmet Günsür oldu. Başarılı oyuncu, Vodafone Red’in yeni reklam filmi ‘Vodafone Güvenli Depo’ için kamera karşısındaydı.
 
Vodafone’un yeni reklam yüzü olan yakışıklı aktör, reklam filminde kız arkadaşıyla oldukça romantik dakikalar geçiren birini canlandırıyor. Yıllar öncesinde birlikte mutlu oldukları anları anlatan ve hatırladığı detaylarla arkadaşını oldukça etkiliyor ve şaşırtıyor. Ancak, kız arkadaşının bu anları nasıl hatırladığıyla ilgili sorusuna yanıt veremeyince olanlar oluyor. Ağızından yanlışlıkla Vodafone’un Güvenli Depo uygulamasını kaçırınca da olaylar gelişiyor.
 
Mehmet Günsür, Red’in 4.5G servisleri ve avantajlarıyla herkesi şaşırtacak
Mehmet Günsür, Vodafone Red’in farklı ve yaratıcı diğer reklam filmlerinde rol almayı sürdürecek. Televizyon reklamının yanı sıra radyo, açıkhava, özel dijital projeler, mağaza içi görünürlük gibi diğer tüm kampanya çalışmalarında da yer alacak olan Günsür, herkesi şaşırtmaya devam edecek.
 
Vodafone’un yeni dönem reklamlarında Mehmet Günsür ile çalışacak olmasını değerlendiren Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:
“Türkiye’nin tamamını kucaklayan bir marka olarak, hemen herkesin hayatına bir şekilde dokunuyor ve iletişim kampanyalarımızda tüketici ile bağ kurmaya özen gösteriyoruz. Vodafone Red platformunda sunduğumuz çok özel 4.5G servisleri ve avantajları Mehmet Günsür gibi özel bir isimle tanıtmak istedik. Abonelerimize sunduğumuz hayatı kolaylaştıran çözümleri Mehmet Günsür’un olacağı yeni reklam filmleri ve kampanyalarla herkese anlatmaya devam edeceğiz. Kullanıcılarımızla samimi ve yakın bir bakış açısıyla iletişim kurmaya önem gösteriyoruz. Vodafone Red’in birbirinden özel 4.5G servisleri ve avantajlarından herkesin etkileneceğine inanıyoruz. Bu doğrultuda markamızı bir adım öne çıkaracak ve ileriye taşıyacak çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz.”
 
Reklam Filminin Künyesi:
Reklamveren: Vodafone Türkiye
Reklamveren Temsilcisi: Murat Büyükkucak, Berat Çağlar Karagöz, Nazmiye Melis Ağa
Reklam Ajansı: Teamred
Yönetici Kreatif Direktör: Ayşe Aydın
Kreatif Direktör: Erkan Kaya, İlker Dağlı 
Art Direktör: Mustafa Özmal 
Reklam Yazarı: Uğur Sönmez 
Müşteri İlişkileri: Sezin Özçelik Güneş, Aycan Semizer 
Stratejik Planlama: Bediz Eker, Serra Akyel 
Ajans Prodüktörü: Gamze Bayındır Gedik 
Prodüksiyon Şirketi: 2012
Yönetmen: Özer Feyzioğlu
Post Prodüksiyon: 1000 Volt 
Medya Ajansı: Mindshare
 


Yorum Yazın