Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Vodafone yılın pazaryeri seçildi

Vodafone yılın pazaryeri seçildi

3 Aralık 2023 , Pazar 23:10
Vodafone yılın pazaryeri seçildi

VODAFONE HER ŞEY YANIMDA

İKİNCİ KEZ “YILIN TEKNOLOJİ PAZARYERİ” SEÇİLDİ

 

Dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda, Pazarlama Türkiye’nin düzenlediği ve Türkiye’de halk oylamasıyla gerçekleşen en büyük ve prestijli ödül programlarından biri olan E-Ticaret Ödülleri’nde, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Yılın Teknoloji Pazaryeri” ödülünü aldı.

 

Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Vodafone, Pazarlama Türkiye tarafından düzenlenen ve Türkiye’de halk oylamasıyla gerçekleşen en büyük ve prestijli ödül programlarından biri olan E-Ticaret Ödülleri’nde, dijital pazaryeri Vodafone Her Şey Yanımda ile üst üste ikinci kez “Yılın Teknoloji Pazaryeri” ödülünü aldı. Toplamda 400 bini aşkın oy kullanılan ödül programında, Vodafone Her Şey Yanımda müşteri odaklı yaklaşımı ve dijital deneyim kalitesi ile ödüle layık görüldü.

 

Vodafone Her Şey Yanımda Genel Müdürü Yusuf Aysal, şunları söyledi:

“Türkiye’nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olma hedefiyle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz Her Şey Yanımda platformumuzla müşterilerimize online alışverişlerini uygun fiyatlarla, rahat, hızlı ve kolay bir şekilde yapma imkânı sunuyoruz. Her gün yenilenen kampanyalarımızla müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıyoruz. Platformumuzun Türkiye’de halk oylamasıyla gerçekleşen en büyük ve prestijli ödül programlarından E-Ticaret Ödülleri’nde üst üste ikinci kez ‘Yılın Teknoloji Pazaryeri’ ödülünü almasından mutluluk duyduk. Vodafone’un dijital dönüşümündeki bir yolculuğu olan Her Şey Yanımda’nın bu ödülü alması, müşterilerimize en iyi dijital deneyimi sunma vizyonumuzu ve müşteri odaklı yaklaşımımızı destekleyen önemli bir başarı oldu. Vodafone olarak, müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.”

 

Toplam 400 bini aşkın oy

 

E-Ticaret Ödülleri, bu yıl “Dijital Dönüşüm, Müşteri Deneyimi ve Sadakati” temasıyla düzenlenen E-Ticaret Zirvesi’nde sahiplerini buldu. Her yıl Pazarlama Türkiye’nin evsahipliğinde gerçekleştirilen E-Ticaret Zirvesi, teknoloji girişimlerini, dijitalleşen şirketleri, B2B ve B2C şirketlerini, medya ve iş dünyasının değerli isimlerini, sektörde fark yaratanları, çeşitli markaları ve geleneksel perakendecileri bir araya getirmeyi ve e-ticaret şirketlerinin dijital dönüşümüne ışık tutmayı hedefliyor. E-ticaret dünyasının strateji ve trendlerinin ele alındığı zirve kapsamında bu yıl yapılan oylamada 400 bini aşkın oy kullanıldı.

 

Yaklaşık 5 milyon ürün

 

Vodafone Her Şey Yanımda’da Cep Telefonları, Elektronik, Dijital Servisler ve Oyun, Süpermarket, Kozmetik ve Kişisel Bakım, Anne-Bebek, Moda, Ayakkabı-Çanta-Aksesuar, Ev-Yaşam, Hobi-Ofis-Kırtasiye, Spor ve Outdoor, Pet Shop, Oto Aksesuar ve Altın-Pırlanta olmak üzere farklı kategorilerde yaklaşık 5 milyon ürün sunuluyor. Toplamda 4 binden fazla mağazanın faaliyet gösterdiği Vodafone Her Şey Yanımda, bugüne kadar yaklaşık 170 milyon kez ziyaret edildi. Toplam 37 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaşan platformun müşteri sayısı ise 2 milyona yaklaştı.Yorum Yazın