Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Universal McCann Komili Zeytinyağı ile anlaştı

Universal McCann Komili Zeytinyağı ile anlaştı

8 Kasım 2019 , Cuma 10:27
Universal McCann Komili Zeytinyağı ile anlaştı

Türkiye’nin ilk medya planlama ve satın alma ajansı olan Universal McCann, Türkiye’nin ilk zeytinyağı markası ve pazar lideri olan Komili ile anlaştı. Universal McCann, Komili markasının medya planlama ve satın alma sorumluluğunu üstlenecek.

1878 yılından beri doğanın mucizesi zeytinyağını mutfaklarımıza taşıyan, Komili Zeytinyağı, dünyanın önde gelen yağ üreticilerinden Bunge Gıda bünyesindedir. Komili’nin eşsiz kalitesinin arkasında titizlikle ve özenle yapılan kontroller yer almaktadır. Her aşamada kontrol ve kaliteye verilen önem ile Komili Zeytinyağı seneler içinde nesillerin damak tadını yaratmış, sunduğu özellikler ile zeytinyağı sektörüne referans marka olmuştur.

Konuyla ilgili Universal McCann CEO’su Mehmet Koyuncuoğlu“UM olarak Komili markasına vereceğimiz medya faaliyetleri hizmetlerinin yanı sıra; tüketiciyi yakından tanımak için inovatif araştırma ve yaklaşımlar, satın alma süreçlerinin baştan sona takibiyle optimize edilen medya kullanımları ve markanın hedef kitlelerini harekete geçirecek aktivasyon planları yer alıyor.” dedi.

 Yorum Yazın