Facebook
Twitter
Başa Dön

Uni Baby'den yeni reklam

15 Haziran 2015 , Pazartesi 09:07
Uni Baby'den yeni reklam
Ürünleri kadar reklam filmlerinde de doğallığı yansıtan Uni Baby, boyasız şampuan reklam filmiyle de abartıdan uzak durdu. Reklam filminin senaryosu Propaganda Reklam Ajansı tarafından hazırlanarak, İmaj Prodüksiyon katkılarıyla çekildi.
 
Tüketici ile doğal, samimi ve sıcak bir iletişim kurmayı hedefleyen Uni Baby’nin reklam filminde, boyasız şampuan ön planda tutularak sevimli bir kız çocuğuna yer verildi. Uni Baby, çocukların renkli ve eğlenceli dünyasını yansıtan reklam filmi ile annelere hayatın en güzel renginin çocukları olduğunu bir kez daha hatırlatıyor.
 
Bebek cildinin hassas yapısını iyi tanıyan Uni Baby’nin, 15 saniyelik ‘’boyasız şampuan’’ reklam filmi için televizyon ve internet kanalları seçildi.
 
Boyasız Şampuan
Bebeklerinin sağlığını düşünen ailelerin tercihi Uni Baby, hassas ciltlere özel geliştirdiği boyasız şampuan ile banyo sırasında güvenilir içerik sunuyor. Uni Baby boyasız şampuan Paraben, Boya, Alkol, SLS/SLES, Alerjen madde içermeyen formülü ile banyoları güvenli, sağlıklı ve eğlenceli hale getiriyor.
 
Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayın
 
Künye
Reklam Ajansı: Propaganda 
Reklam veren: Eczacıbaşı Hijyen Ürünleri
Ürün: Uni Baby Boyasız Şampuan
Yaratıcı Ekip:  Pınar Kurt, Mustafa Küçükkalıpçı, Merve Kızılkaya, Derya Oğuz                           
Müşteri İlişkileri: Elçin Duraklar, Seçil Kök
Ajans Yapımcısı: Nilay Ciğit     
Yapım Şirketi: İmaj Prodüksiyon
Yönetmen: Burak Balkan              
Kullanılan Mecralar: TV, Internet
 


Yorumlar
FATMANUR / 26 Temmuz 2017 , Çarşamba 13:33
bizim 6 aylık bebeğimiz var uni baby ile yıkıyoruz çok güzel saçları var çevreden çok ilgi çekiyor reklam amçlı görmenizi isterim
Yorum Yazın