Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Türkiye’nin önde gelen CEO’ları Accenture CEO Summit’te buluşuyor

Türkiye’nin önde gelen CEO’ları Accenture CEO Summit’te buluşuyor

24 Nisan 2014 , Perşembe 13:47
Türkiye’nin önde gelen CEO’ları Accenture CEO Summit’te buluşuyor
Accenture Türkiye’nin 21 Mayıs 2014’te Four Seasons Bosphorus Otel’de düzenleyeceği Transformation for Growth (Büyümek için Dönüşüm) konulu Accenture CEO Summit, Türkiye’nin önde gelen kuruluşlarının CEO ve Yönetim Kurulu üyelerini, en üst düzey yöneticilerini dünyanın önemli CEO ve fikir liderleriyle bir araya getiriyor. Bu etkinlikle Accenture, dünyanın önde gelen isimlerinin tecrübelerinden yola çıkarak dönüşümün kuruluşların büyümesinde ne kadar etkin bir rol oynadığına dikkat çekmeyi hedefliyor.
 
Zirve, sürdürülebilir, ölçekli dönüşüm ve inovasyonun işteki büyüme için önemine gerçek başarı hikayelerine dikkat çekiyor. Bu dönüşümü başarmak için gerekli değişikliklerin ve stratejilerin de paylaşılacağı etkinlikle Accenture, Türkiye’nin dönüşümünde söz sahibi yöneticilerle bu tecrübeleri paylaşarak Türkiye’nin büyümesine de katkı sağlayacak değişikliklerde öncülük etmeyi hedefliyor.
 
Accenture Türkiye Genel Müdürü Tolga Ulutaş Zirve ile ilgili olarak; ‘Türkiye’nin en önemli liderlerini dünyaca ünlü liderlerle bir araya getirmekten büyük heyecan duyuyoruz. Accenture, Türkiye’deki şirketlerin dönüşümlerini gerçekleştirerek büyümeleri için yol göstermeyi ve onlarla birlikte Türkiye’nin büyümesi için de itici bir güç olmayı misyon edinmiş, dünyanın önde gelen Yönetim ve Teknoloji Danışmanlığı şirketlerinden biri. Dönüşümün şirketlerin büyümesi için öneminden hareketle bu senenin başlığını “Büyümek için Dönüşüm’ olarak belirledik, konuyla ilgili ilham verici, yol gösterici  örnekleri CEO Summit’te bunu başarabilmiş önemli isimlerden dinleyeceğiz. Önümüzdeki yıllarda da düzenlemeye devam edeceğimiz CEO Summit’lerde Türkiye’nin lider şirketlerinin büyümesi, dolayısıyla Türkiye’nin büyümesi için öncelikli konuları belirleyerek dünyanın ve ülkemizin lider isimlerini bir araya getirmeye devam edeceğiz’ dedi.   Etkinlik uluslararası bilginin paylaşılacağı ve üst düzey yöneticilerin birbirleri ile iş fırsatlarını değerlendireceği önemli bir platform olma özelliği taşıyor.
 
İş Dünyasına Yol Gösterecek Konuşmacılar CEO Summit’te
Accenture Türkiye Genel Müdürü Tolga Ulutaş’ın konuşması ile başlayacak olan etkinlikte, ‘Dünyanın en etkili 50 konuşmacısı’ arasında gösterilen Harvard Business School Öğretim Görevlisi ve ‘Süper Şirket’ kitabının yazarı Profesör Rosabeth Moss Kanter CEO’larla ilham verici şirket transformasyon hikayelerini paylaşacak. Verizon Communications eski Başkanı ve Verizon Wireless eski CEO’su Dennis Strigl’in , Verizon’un dönüşüm ve büyüme hikayesini anlatacağı zirvede, eski NBA Yıldız Oyuncusu Walter Bond da ‘Sizi, sizden başkası durduramaz’ başlıklı konuşması ile kişisel  dönüşüm hikayesini aktaracak.
 
Accenture CEO Summit’te, dünyanın önde gelen büyük kuruluşlarının başarılı dönüşüm hikayelerinin yanısıra büyümeyi sağlayacak öncelikli yatırım alanları, kilit teknolojiler, dönüşümün büyümedeki yeri, inovatif ve çığır açıcı teknoloji trendleri ve bu dönüşüm için yapılması gerekenler de paylaşılacak. Wall Street Journal’ın Avrupa Yayın Yönetmeninin moderasyonunda yapılacak ‘Önemli Dönüşüm Alanları’ konulu panelin konuşmacıları arasında yer alan ve Davos’ta düzenlenen Dünya Ekonomi Forumlarında her yıl yönettiği oturumlarla dikkat çeken  Accenture Strateji Başkanı Mark Spelman, Ekonomist Doç. Dr. Deniz Gökçe, doğru kamuoyu analizleriyle öne çıkan Konda Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır dönüşümü kendi uzmanlık alanları özelinde değerlendirecekler. Wired Magazine Yönetici Editörü Greg Williams moderasyonunda gerçekleşecek  ‘Sırada Hangisi Var? Inovasyon mu Bozulma mı?’ başlıklı panelin konuşmacıları arasında yer alan Fjord COO’su Mark Curtis ve diğer önemli isimler geleceğin trendlerini ve dönüşümün etkisini tartışarak zirveyi daha da zenginleştirecekler.
 
Accenture Türkiye CEO Summit, her geçen gün artan ilgi sebebiyle dönüşüm, dönüşümü destekleyen teknoloji ve iş dünyasına dair yeni trendleri ele alan bir organizasyon olarak yola çıkıyor. Dünyanın önde gelen konuşmacılarının ilham verici şirket transformasyon hikayelerini paylaşacağı, ufuk açıcı bir etkinlik olanve sadece Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen şirketlerinin üst düzey yöneticilerinin katılacağı bir etkinlik olan CEO Summit ile konuklar; iş dünyasındaki son trendler hakkında fikir sahibi olmalarının yanı sıra dünyanın önde gelen şirketlerinin gerçekleştirdikleri dönüşümlerini dinleyebilme fırsatı bulacaklar.
 


Yorum Yazın