Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Türkiye’nin ilk Facebook Messenger Botu Popeyes®’tan geliyor

Türkiye’nin ilk Facebook Messenger Botu Popeyes®’tan geliyor

30 Mayıs 2016 , Pazartesi 09:25
Türkiye’nin ilk Facebook Messenger Botu Popeyes®’tan geliyor
Popeyes®, yenilikçi, hızlı ve erişilebilir servis anlayışını bir kez daha kanıtladı. Türkiye’de bir ilk olarak müşterilerine Facebook Messenger Bot üzerinden sipariş verme imkanı sağlayan Popeyes® enfes lezzetlerine kolayca ulaşılmasını sağlıyor. Facebook sayfasından mesajla ulaşılabilen bot müşterileri karşılıyor ve lezzet severleri Popeyes® web sayfasına yönlendirerek kolayca sipariş vermelerini sağlıyor. 
 
Popeyes® Sipariş Bot’u Facebook arkadaşları gibi mesaj listesinde bekliyor ve selam verilmesiyle harekete geçiyor. Popeyes® Sipariş Bot’unun önümüzdeki günlerde daha akıllı hale gelerek, geçmiş siparişlere göre kampanya ve ürün önerilerinde bulunması, Popeyes® ürünleri hakkında eğlenceli sohbetlere girmesi, emojilere bile cevap vermesi planlanıyor.
 
12 Nisan tarihinde gerçekleşen F8 konferansında Facebook, Bots for Messenger’ı tüm şirketlere açmıştı. Müşterilerine daha hızlı, kolay ve teknolojik hizmet sunabilmek adına Popeyes® bu fırsatı Türkiye’de değerlendiren ilk markalardan biri oldu. 
 
 
 
 


Yorum Yazın