Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Türk Telekom'un yeni reklam filmi yayında

Türk Telekom'un yeni reklam filmi yayında

14 Ekim 2016 , Cuma 09:04
Türk Telekom'un yeni reklam filmi yayında
Türk Telekom, mobil kullanıcılara yönelik büyük bir kampanya başlattı. Türk Telekom, yeni kampanyası ile tüm kullanıcıları hız, güçlü altyapı, kapsama ve çekim gücü açısından Türkiye’nin en iyi 4.5G hizmetini deneyimlemeye davet ediyor. Türk Telekom’un mobil müşterisi olacak kullanıcılar, kampanya kapsamında ilk üç ay içerisinde başka bir tarifeye veya operatöre geçme ya da hat iptali durumlarında cayma bedeli ödemeyecek.
 
Türk Telekom kampanya kapsamında ayrıca, Türk Telekom’un mobil müşterisi olacaklara özel “Gel Dene”* adlı yepyeni tarifeler sunuluyor. Bunun yanı sıra, Türk Telekom’un ev telefonu veya evde internet aboneliği olan müşterilerine, “Gel Dene” tarifelerinde ek indirim kazandıracak olan “Bizdensin Kampanyası”** da bir diğer avantaj olarak öne çıkıyor. 
 
13 binden fazla yeni çekim noktası kuruldu
Yaptığı yatırımlarla Türkiye’nin en yaygın fiber altyapısına sahip olan Türk Telekom, mobil altyapısına 13 binden fazla yeni çekim noktası ekledi. Türk Telekom, %70’i fiberle bağlı 4.5G baz istasyonları ile müşterilerine benzersiz bir deneyim sunuyor. Türk Telekom, 1 gigabit veri indirme hızına kadar çıkabilen mobil internet servisi ile 4.5G’den üç kat daha hızlı bir kullanım imkanı sağlıyor.
 
4.5G ile başlayan dönemde, sundukları Fiber Güçlü 4.5G hizmetiyle müşterilerine en yüksek hız, kapasite ve kaliteli hizmetin güvencesini verdiklerini belirtenTürk Telekom Bireysel Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Hakan Dursun, “4.5G’nin hayatımıza girdiği ilk günden itibaren müşterilerimiz zaman ve mekândan bağımsız olarak diledikleri yerden hızlı ve kesintisiz mobil hizmeti deneyimliyor. ‘4.5G’den 3 kat daha hızlı’ mobil internet sunan güçlü altyapımız sayesinde müşterilerimizin hayatlarını daha da kolaylaştırmanın gururunu yaşıyoruz. Türk Telekom’un ‘Fiber güçlü 4.5G’ altyapısının sağladığı benzersiz deneyime daha fazla kişinin sahip olması için de yeni bir kampanya hayata geçiriyoruz. Kampanyamızla herkesi güvenilir ve yaygın altyapımızdan aldığımız güçle sunduğumuz ‘yüksek çekim gücü’nü ilk üç ay cayma bedeli ödemeksizin deneyimlemeye davet ediyoruz. Kampanyamızla birlikte Türk Telekom’un mobil müşterisi olacaklar, fiber güçlü 4.5G altyapısı sayesinde iletişimden eğlenceye, istedikleri yerden istedikleri zaman en yüksek performanslı, en güvenilir ve kesintisiz mobil iletişimin tadını çıkaracaklar.” dedi.
 
Kampanyanın reklam filmlerinde ünlüler neden Türk Telekom’u seçtiklerini anlattılar
Türk Telekom’un yeni kampanyasına özel “Yüksek Çekim Gücü” temalı üç yeni reklam filmi yayına girdi. Filmlerde, Türkiye’nin sinema, TV ve spor dünyasından ünlü isimleri arasında yer alan Demet Akbağ, Acun Ilıcalı ve Metin Tekin rol alıyor. Üç ünlü isim, gerçek hayatlarından kesitlerin yer aldığı filmlerde Türk Telekom’u tercih etme nedenlerini anlatıyorlar. Ünlü isimlerin Türk Telekom’u seçme nedenleri olarak Türk Telekom’un güçlü altyapısı, kapsaması, cepten hızlı internet hizmeti, iç mekânlarda çekim gücü öne çıkıyor. Ünlülerin yer aldığı reklam serisinin ilerleyen günlerde farklı isimlerle devam etmesi planlanıyor.
 
TÜRK TELEKOM YÜKSEK ÇEKİM GÜCÜ KAMPANYA KÜNYESİ
Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Reklam Ekibi: Gelincik Onan, İrem Kaya, Gözde Sabuncu, Demet Tarhan, Derya Çakır
Reklam Ajansı: TBWAISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
ECD: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Eser Yazıcı, Gamze İçhedef, Ahmet Ülkü, Cem Yolal, Tolga Mutlu
Marka Ekibi: Ömer Üstündağ, Gamze Farz, Emel Özşen
CSO: Toygun Yılmazer
Genel Müdür Yardımcısı, Stratejik Planlama: Tuğyan Çelik
Stratejik Planlama Ekibi: Can Çalışkan, Kerim Yeğin
Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin Schulte, Erman Karahisarlı, Eren Bakırcı
Film Prodüksiyon: Kala Film 
Yönetmen: Hakan Yonat
Fotoğraf Prodüksiyon: PPR İstanbul
Fotoğrafçı: Serdar Tanyeli 
Müzik: Cenk Çelebioğlu
 


Yorum Yazın