Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Türk Telekom'dan yeni reklam

Türk Telekom'dan yeni reklam

16 Mart 2016 , Çarşamba 10:34
Türk Telekom'dan yeni reklam
Türk Telekom, “Fiber gücü yanında, İşler Yolunda” kampanyasının ilk reklam filmini yayınladı. Reklam filmi, Türk Telekom’un iş yerlerine yönelik çıkardığı 2 ay boyunca “Ücretsiz Deneme” kampanyasını anlatıyor. Filmde Türk Telekom reklamlarında görmeye alıştığımız Güven Kıraç baba rolünü oynarken, Öner Erkan ise oğlu rolünü üsteleniyor. Filmde yeniliklere endişe ile yaklaşan baba Sabit ve teknolojiye yatkın oğlu Fikri’nin çatışması esprili bir dille anlatılıyor. 
 
Entegrasyon sürecinin tamamlanmasının ardından işyerlerini hedefleyen ilk reklam filmini yayınlayan Türk Telekom, fiber altyapısı ve güçlü mobil şebekesine olan güvenini “inanmazsanız 2 ay gelin, ücretsiz kullanın, 2 ay içinde de iptal etmek isterseniz koşulsuz geri alıyoruz” olarak gösterirken, birleşmeden sonra gücüne güç kattığını gösteriyor.
 
Türk Telekom, fiber güçlü mobil şebekesini deneyimleme fırsatı bulamamış işyerlerine yönelik kampanyasında sektörde bir ilke imza atıyor. İşyerlerinin mobil hatlarını Türk Telekom’a taşıyarak yararlanabilecekleri kampanya; İşyerim Mobil, Süper, Maksi ve Ultra paket alternatifleriyle sunuluyor. Mobil İşyerim Süper, Maksi veya Ultra paketlerini seçen müşteriler, ilk iki ay boyunca ücretsiz deneme şansına sahip oluyor. İki ayın sonunda kampanyadan ayrılmak isteyen müşterilere hiçbir ücret ödemeden aboneliklerini iptal ettirme hakkı sunuluyor.
 
Reklam Filmi Künyesi:
Kampanya adı: Türk Telekom İşyerim Ücretsiz Deneme Kampanyası
Reklamveren: Türk Telekom
Reklamveren Yetkilisi: Nurçin Koçoğlu, Ebru Özel Bozkurt, Pınar Tohum
Reklam Ajansı: M.A.R.K.A.
Yaratıcı Yönetmen: Hulusi Derici
Yaratıcı Grup: Doğan Mirdoğan, Salih Küçük, Yavuz Gürsoy, Bektaş Erdoğan
Grafiker: Necdet Polat
Müşteri Grubu: İlkay Ünlü, Jülide S. Coşkuner, Berrak Selin
Prodüksiyon Şirketi: Dijital Sanatlar
Prodüktör: Çağlar Ercan
Yönetmen: Serdar Işık
Müzik: Jingle Jackson
Post Prodüksiyon: Sinefekt
Medya Ajansı: People
 


Yorum Yazın