Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Türk Böbrek Vakfı 2. Medya Ödülleri’ne başvurular başladı

Türk Böbrek Vakfı 2. Medya Ödülleri’ne başvurular başladı

10 Şubat 2015 , Salı 13:00
Türk Böbrek Vakfı 2. Medya Ödülleri’ne başvurular başladı
Türk Böbrek Vakfı tarafından ilki geçtiğimiz yıl gerçekleştirilen “Türk Böbrek Vakfı Medya Ödülleri” bu yıl ikinci kez düzenleniyor. 
 
Türk böbrek Vakfı’nın çalışma alanları içinde yer alan konularda toplumun bilinçlendirilmesi, farkındalığın arttırılması ve kamu ve özel sağlık kuruluşlarında bu alanda verilen hizmetlerin geliştirilmesine katkı sağlamak üzere düzenlenen ‘Türk Böbrek Vakfı 2. Medya Ödülleri’ne sağlık haberleri alanında başvurular başladı. Son başvuru tarihi 28 Şubat 2015 olan organizasyonda ödüller, 28 Nisan 2015 tarihinde yapılacak tören ile sahiplerini bulacak.  
 
Türk Böbrek Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Dr. Osman Akalın başkanlığındaki jüri komitesi, Prof. Dr. Mustafa Akıncı, Prof. Dr. İsmet Nane, Prof. Dr. Münci Kalayoğlu,  Dr. Tarkan Dizdar, deneyimli televizyoncu Lütfiye Pekcan ve Türkiye Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Sibel Güneş olarak belirlendi. 
 
Türk Böbrek Vakfı’nın kuruluşunun 30. yılı sebebiyle büyük bir heyecanla yapılacak olan “TBV 2. Medya Ödülleri”, yazılı basın, görsel basın ve internet medyası olmak üzere toplam üç kategori ve haber- araştırma, röportaj, yazı dizisi-konu ve vaka-inceleme alanlarında başvurular kabul edilecek.    
1 Şubat 2014 ile 1 Şubat 2015 tarihleri arasında yayınlanan haberleri kapsayacak olan etkinlik detayları için medyaodulleri@tbv.com.tr adresinden iletişime geçilebilir. 
 


Yorum Yazın