Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • TK Elevator’ın iletişim ajansı İnomist İletişim oldu

TK Elevator’ın iletişim ajansı İnomist İletişim oldu

14 Ocak 2022 , Cuma 16:22
TK Elevator’ın iletişim ajansı İnomist İletişim oldu

 

Dünyanın lider asansör ve yürüyen merdiven şirketlerinden biri olan TK Elevator, iletişim çalışmaları için İnomist İletişim Danışmanlığı ile anlaştı.

 

Ulaşım, konut, ticari alan, hastane ve alışveriş merkezi gibi birçok projede yer alarak dünya genelinde olduğu gibi Türkiye’de de inşaat sektörüne yüksek katma değer sağlayan TK Elevator, yeni dönemde iletişim çalışmaları için İnomist İletişim Danışmanlığı ile el sıkıştı.

 

Dünya genelinde 100'ü aşkın ülkede 50 binden fazla çalışanıyla ve 24 bini aşkın servis teknisyeniyle faaliyet gösteren TK Elevator’ın ürün portföyünde; iş yeri ve konut binaları için asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bant, yolcu körükleri, merdiven ve platform asansörleri yer alıyor. 2021 yılında yeni marka kimliğini başarıyla hayata geçiren TK Elevator; dünyaca ünlü Red Dot Ödüllerinde "Marka Tasarımı & Kimliği" ve "Kurumsal Tasarım & Kimlik" kategorilerinde iki ödüle birden layık görüldü. TK Elevator’ın asansör ve yürüyen merdiven çözümleriyle Türkiye’de öne çıkan referans projeleri arasında Galataport İstanbul, yüzde 70’in üzerinde kullanım oranıyla İstanbul metro hatları; İzmir Adnan Menderes Havalimanı ve Ankara Esenboğa Havalimanı gibi havalimanları; Burda AVM ve forumlar gibi alışveriş merkezlerinin yanı sıra İstanbul Prof. Dr. Cemil Taşcıoğlu Şehir Hastanesi, İstanbul Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, Mersin Şehir Hastanesi, Isparta Şehir Hastanesi ve Eskişehir Şehir Hastanesi gibi birçok şehir hastanesi bulunuyor. TK Elevator konut ve ofis çözümlerinde sürdürülebilir, enerji verimliliği yüksek ve doğa dostu yenilikçi çözümleri ile ön plana çıkıyor.

 Yorum Yazın