Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • The North Face'in ilk Global Kampanyası: Never Stop

The North Face'in ilk Global Kampanyası: Never Stop

4 Kasım 2015 , Çarşamba 08:31
The North Face'in ilk Global Kampanyası: Never Stop
The North Face’in ilk global marka kampanyası olan “Never Stop” dünyanın dört bir yanından toplanan sinematik görüntülerle oluşturularak, izleyicileri kendi fiziksel ve entelektüel kapasitelerinin ötesinde bir yolculuğa çıkarıyor.
 
Bu kampanya üzerinde The North Face Başkanı Todd Spaletto’nun konuşması ise herkesi cesaretlendirecek nitelikte… Splatto kampanya hakkında “İster epik ister gündelik olsun, insanlara sevdikleri şeyi bulma ve peşinden gitme konusunda herkese ilham vermek istiyoruz. Bir önceki Amerika tabanlı kampanyamız üzerine inşa edilen “Never Stop”, keşif ruhuna sahip insanlara hitap ediyor” dedi. 
 
Sınırları zorlarken kendini keşfetmek 
Kampanya bir keşif hikayesi oluşturmak üzerine kuruluyor. Markanın atletlerinden Conrad Anker, Paige Claassen, Xavier De Le Rue ve Tom Wallisch, tırmanma, dağcılık, kayak ve snowboard sahnelerinde fiziksel sınırlarını zorlayarak kültürel ve duygusal bir yolculuğa çıkıyor.
 
The North Face sporcusu Jimmy Chin, "'Never Stop', size ilham veren her türlü çabadaki potansiyelinizi keşfetmekle ilgili” diyerek kampanyayı tanımlıyor. Chin ayrıca “ Benim için dağlarda kendimi zorlamak hayatımın önemli bir parçası oldu ve bu konuda tutku sahibiyim, ama fotoğrafçılık da yeni bakış açıları elde etmek ve kendimi kreatif açıdan zorlamak konusunda aynı muazzamlıkta oldu." dedi.
 


Yorum Yazın