Facebook
Twitter
Başa Dön

Teknosa'dan yeni reklam

2 Ocak 2014 , Perşembe 10:11
Teknosa'dan yeni reklam
Teknosa, “Hayat çok güzel” reklam filmi ile dikkatleri yine üzerine çekiyor. “Teknoloji, hayatın yerini asla tutamaz” sloganıyla çıkış yapan reklam filminde, en güzel anların ancak gerçek dokunuşlarla elde edilebileceği, teknolojiye ihtiyaç duyulduğu anlarda ise Teknosa’nın daima tüketicilerin yanında olduğu vurgulanıyor. Reklam filminde verdiği mesajla müşterileriyle kurduğu bağa dikkat çeken Teknosa, sektördeki lider duruşunu bir kez daha ortaya koyuyor.
 
“Hayat, teknolojinin yerini asla tutamaz”
Teknosa “Hayat çok güzel” reklam filminde, gerçek anlar ile teknolojiden faydalanılarak yaşanan anları karşılaştırıyor. Filmde, “Hangi navigasyon sistemi, babanızdan daha iyi yol gösterebilir ki? Dünyanın en iyi ses sistemi, kızınızın sesini ilk duyduğunuz andan daha mutlu edemez ki sizi. Hangi film, annenizin anlattığı masaldan daha iyi olabilir? Lisenin pilav gününde sıra arkadaşınızı bulmak, onu internette bulmaktan çok daha güzel değil mi?” cümleleri paralel görüntülerle desteklenerek işleniyor. İzleyenlerine, hayatın teknolojinin yerini asla tutamayacağı mesajını veren filmin sonunda ise Teknosa’nın, her türlü teknolojik ihtiyaçları için tüketicilerinin daima yanında olduğu vurgulanıyor.
 
Seslendirme Haluk Bilginer’den
Gönenç Uyanık’ın yönettiği, prodüksiyonunu ise Depo Film’in üstlendiği filmin çekimleri İstanbul, Bolu ve Ankara’da 4 gün sürdü. Cahit Berkay düzenlemesi ve Yavuz Turgul bestesi olan Sultan filminin tema müziği, Mert Tunay tarafından bu proje için yeniden düzenlendi. Reklam filminin seslendirmesini ise ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Haluk Bilginer gerçekleştirdi.
 
Reklam filmini izlemek için lütfen tıklayın
 
Reklam filmi künyesi
Reklamveren: Teknosa
Reklam Ajansı: TBWA " ISTANBUL
CCO: İlkay Gürpınar
Kreatif Direktör: Volkan Karakaşoğlu
Yaratıcı Ekip: Güney Soykan, Orkun Önal, Kerem Tüten, Sungu Hacışabanoğlu, Yıldırım Çakmakçı
Marka Ekibi: Esra Özkan, Tuğba Balcı, Özge Keskin
CSO: Toygun Yılmazer
Stratejik Planlama Ekibi: Tuğyan Çelik, Nisan Danışman, Emirhan Çelikbilek
Prodüksiyon Ekibi: Ceyda Kayaçetin Shutle, Pelin Güneş, Gizem İnan
Yönetmen: Gönenç Uyanık
Prodüksiyon Şirketi: Depo Film
Post Prodüksiyon Şirketi: İmaj
Müzik: Cahit Berkay, Yavuz Turgul
Aranjman: Mert Tunay
Dış Ses: Haluk Bilginer
Fotoğraf: Moonshot / Mustafa Çetin
Medya Ajansı: Mediacom
Kullanılan Mecralar: TV

 

Etiketler: reklam marka Teknosa TBWA

Medya
VİDEO İZLE

Yorum Yazın