Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • TeknoSA’dan Disney Collection lansmanı

TeknoSA’dan Disney Collection lansmanı

25 Ağustos 2016 , Perşembe 10:24
TeknoSA’dan Disney Collection lansmanı
Teknoloji perakendeciliğinin lideri TeknoSA, dünya çapında bir işbirliğine imza atarak Türkiye’ye getirdiği Disney Collection ürünlerini, çok özel bir lansman ile tanıttı. TeknoSA Genel Müdürü Bülent Gürcan ve The Walt Disney Company Türkiye, İsrail, Yunanistan, Malta ve Kıbrıs Ülke Müdürü Giovanni Mastrangelo’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlik, Zeynep Ilıcalı, Ayşe Kucuroğlu, Seyla Ovadiya, Cansen Yeni Kut, Pınar Tezcan, Seçkin Süçgüç, Zeynep Masur, İpek Köse, Öznur Yakın, Mehtap Mutluşah, Pelin Kaya ve Meyra gibi moda ve sanat dünyasının ünlü isimleri ve çocuklarını bir araya getirdi. 
 
Renkli etkinliklere sahne olan lansmanda davetliler ve çocukları, unutulmaz Disney karakterleri Mickey ve Minnie ile birlikte vakit geçirdiler. 2 yaşından itibaren tüm çocuklarla sadece seçili TeknoSA mağazalarında buluşacak Disney Collection ürünleri, lansmana katılan davetlilerden tam not aldı.
 
ABD’de tasarlanan Disney Collection ürünleri TeknoSA’da
Türkiye genelinde 31 ildeki 71 TeknoSA mağazasında, 100-150 metrekarelik özel alanlarda satışa sunulan Disney Collection ürünleri arasında oyuncaktan kıyafete, peluştan kırtasiyeye, kostümden ayakkabıya, 6 farklı ana kategoriden 300’ü aşkın ürün çeşidi yer alıyor. The Walt Disney Company tarafından doğrudan ABD’de tasarlanan Disney Collection ürün grubundan Mickey ve Arkadaşları, Disney Prensesleri, Karlar Ülkesi, Disney/Pixar Arabalar, Aslan Koruyucular, Oyuncak Hikayesi ve daha birçok sevilen Disney karakterinin ürünleri, TeknoSA mağazalarında sevenleri ile buluşuyor. Lansmanı takiben özel dönemlerde ve sezonluk olarak ürün çeşitliliğinin giderek zenginleşmesi planlanıyor.
 


Yorum Yazın