Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Süreyya Ciliv Turkcell'den ayrıldı

Süreyya Ciliv Turkcell'den ayrıldı

29 Ocak 2015 , Perşembe 09:10
Süreyya Ciliv Turkcell'den ayrıldı
Turkcell’de 2007 yılından beri genel müdürlük görevini sürdüren Süreyya Ciliv görevinden ayrıldı. Ciliv’in ayrıldığı dün akşam saatlerinde Turkcell tarafından resmen açıklandı.
 
Kamuoyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamada genel müdürlük görevine halihazırda Teknoloji Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz’ün mevcut görevine ek olarak vekalet edeceği; ayrıca yeni genel müdür atama sürecinin başlatıldığı belirtildi. 
 
Kamuoyunu Aydınlatma platformu'na yapılan açıklama şöyle:
 
"9 Ocak 2007'de Turkcell Genel Müdürü olarak atanan Süreyya Ciliv, 31 Ocak 2015 tarihinden geçerli olmak üzere görevinden ayrılma kararı almıştır. Süreyya Ciliv görevinden ayrılma kararı ile ilgili olarak 'Turkcell'de geçirdiğim sekiz yılda bilgiyle, teknolojiyle, inovasyonla ve güçlü takım oyunuyla müşterilerimize, milletimize, sektöre ve hissedarlarımıza değer yaratmak için çalıştık. Bu yolculukta bize inanan ve eşlik eden tüm takım arkadaşlarıma, müşterilerimize, bayilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza teşekkürlerimi sunuyorum. Emanet aldığım bayrağı teslim ederken birlikte çalıştığımız bu güçlü ekibin Turkcell'i daha da ileriye taşıyacağına inanıyorum' dedi.
 
Turkcell Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ahmet Akça 'Turkcell olarak Sayın Süreyya Ciliv'in Genel Müdürlüğü döneminde birçok ilke ve başarılara imza attık. Sayın Ciliv, şirketimizin bir GSM şirketinden, bugün Türkiye'nin ve bölgenin önemli iletişim ve teknoloji şirketine dönüşümüne liderlik etmiştir. Kendisine bugüne dek sağladığı katkılardan dolayı teşekkür ediyor; bundan sonraki iş ve özel yaşamında başarılar diliyoruz'  açıklamasını yaptı.
 
Turkcell Yönetim Kurulu, Turkcell Genel Müdürlüğü görevine halihazırda Teknoloji Grubundan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İlker Kuruöz'ün mevcut görevine ek olarak vekalet etmesine karar vermiştir. Ayrıca, yeni Turkcell Genel Müdürü atama sürecini başlatmıştır."

 Yorum Yazın