Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • SPI International İletişim Ajansı olarak PRactice'i seçti

SPI International İletişim Ajansı olarak PRactice'i seçti

8 Ocak 2020 , Çarşamba 15:22
SPI International İletişim Ajansı olarak PRactice'i seçti

6 kıtada 40 televizyon kanalı ve dijital servisleriyle faaliyet gösteren uluslararası medya kuruluşu SPI International, iletişim çalışmalarında PRactice Communication Management’dan (PRactice) hizmet alacak.

İş birliği kapsamında PRactice, SPI International ve başta FilmBox olmak üzere Türkiye’de yayın yapan kanallarına, Stratejik İletişim Danışmanlığı ve Medya İlişkileri alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

SPI International CMO’su Haymi Behar, iş birliğini şu sözlerle değerlendirdi: “50 ülkede 1,400 operatör üzerinden 40 kanalı ve dijital servisleriyle 60 milyon izleyiciye ulaşan ve dünya çapında büyük bir hızla büyümeye devam eden SPI International ailesi olarak, Türkiye pazarındaki marka bilinirliğimiz adına PRactice’ın deneyimli ekibi ile yeni projeler gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.”

İş birliği hakkında PRactice Genel Müdürü Mert Birdoğan da şunları söyledi: “SPI International, Türkiye’de ve geniş bir coğrafi yayımla farklı ülkelerde, TV izleyicilerine nitelikli içerik sunuyor. Farklı ilgi alanlarına hitap eden bu içeriklerin ve izleyicilere bunları sunan küresel bir kuruluşun iletişim çalışmalarını, TV yayıncılığının doğasının gerektirdiği dinamizmle gerçekleştirecek olmak bizlere heyecan veriyor.”

SPI International, seçkin TV platformları TV+, KabloTV, D-Smart ve Vodafone TV üzerinden, FilmBox’un yanı sıra çeşitli kanalları ve dijital servisleriyle televizyon izleyicilerine kaliteli yapımlar sunuyor. Dünya çapında 60 milyon aboneye sahip olan kuruluşun sunduğu kanallar arasında ön plana çıkan FilmBox, geniş bir izleyici kitlesine gişe rekorları kıran Hollywood filmleri, yılların eskitemediği klasikler ve popüler TV dizileri gibi farklı türlerde içerik sunuyor. Sunduğu kaliteli ve eğlenceli içerikle televizyon izleyicilerinin gözdesi haline gelen FilmBox kanalı, ülkemizin yanı sıra dünya çapında 25 ülkede 30 milyon abonesiyle geniş bir izleyici kitlesine sahip.

SPI International kanalları arasında, sinema odaklı FilmBox Arthouse, dövüş sporu kanalı FightBox, doğa, gezi, sanat ve ekstrem maceralar odaklı FunBox UHD, adrenalin sporu yarışmalarını ekrana taşıyan Fast&FunBox, ödüllü belgeseller sunan DocuBox, dünyanın ilk HD moda kanalı olan FashionBox, müzik severlerin vazgeçilmezi 360TuneBox ve oyun severleri ekran başına toplayan Gametoon yer alıyor.

PRactice Communication Management (PRactice), kurucu ortaklarının iletişimin her disiplininde, hizmet verdikleri farklı sektörlerden elde ettiği uzmanlık ve deneyim birikimini, sonuç odaklı ve sürdürülebilir iletişim çalışmalarıyla müşterilerine itibar ve rekabet avantajı olarak sunuyor.  

 Yorum Yazın