Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Sony'den "Benim Tarzım Benim Selfie'm" yarışması

Sony'den "Benim Tarzım Benim Selfie'm" yarışması

19 Mart 2014 , Çarşamba 12:44
Sony'den "Benim Tarzım Benim Selfie'm" yarışması
Sony Mobile, Oxford University Press tarafından 2013 yılının kelimesi seçilen son ayların en çok kullanılan kelimesi “Selfie” ile Xperia Z1’in AR Effect uygulamasını eğlenceli bir yarışmada buluşturuyor. 
 
27 Ocak- 31 Mart 2014 tarihleri arasında Sony Mobile’ın Facebook sayfasından gerçekleşecek yarışma kapsamında, kullanıcılar “Selfie”nin sınırlarını yaratıcılıkla zorluyor. Yarışmacılar uygulama üzerinden fotoğraflarına Xperia Z1’in AR Effect’inden ilham alan eğlenceli efektler ekleyerek sıra dışı “Selfie”lerle yarışmaya katılmaya hak kazanıyor. Benim Tarzım Benim Selfie’m yarışmasına katılanlar yaratıcılık, kurgu, fotoğraf kalitesi ve “Selfie”lerine alacakları beğeni kriterlerine göre Sony Mobile özel jürisi tarafından değerlendirilecek. 
 
Yılın en eğlenceli “Selfie”lerini yaratacak yarışmada seçilecek en tarz “Selfie”ler arasından birinci Sony Xperia Z1, ikinci Sony QX10 Lens, üçüncü Sony Smartwatch 2, dördüncü Sony Portable USB Charger ve beşinci ise Sony Stereo Bluetooth Kulaklık kazanacak. 
 
Yarışmaya katılmak için https://www.facebook.com/sonymobiletr/app_1435180360050340  


Yorum Yazın