Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Social Media Awards Turkey başvuruları başlıyor!

Social Media Awards Turkey başvuruları başlıyor!

2 Ocak 2019 , Çarşamba 10:40
Social Media Awards Turkey başvuruları başlıyor!

Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey erken başvuru dönemi 2 Ocak’ta başlıyor. BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliği ile gerçekleşen organizasyonda en başarılı markalar ve projeler ödüllerine kavuşacak.


Ödül Kategorileri 3 Ana Başlıkta

Social Media Awards Turkey yarışması Jüri Ödülleri, SocialBrands Veri Analitiği Ödülleri ve Grand Prix olmak üzere 3 ana bölümden oluşuyor.


Jüri Ödülleri

Jüri Ödülleri bölümünde tüm çalışmalar, alanında uzman isimler tarafından detaylı kriterle değerlendirilecek. 1 Mart 2018 – 1 Mart 2019 tarihleri arasında yayınlanmış en başarılı işler Altın, Gümüş ve Bronz ödüllerin sahibi olacak.

Jüri Ödülleri’nde; Sosyal Medya Kampanyası, Gerçek Zamanlı Kampanya, Dijital PR Çalışması, Sosyal CRM Yönetimi, başvurabileceğiniz birçok farklı kategori yer alıyor.


Grand Prix

Social Media Awards Turkey’de yarışan tüm projeler arasında jüri üyeleri tarafından en çok beğenilen çalışmaların değerlendireceği Grand Prix; yılın en başarılı projesini ödüllendirecek.

 

Erken Başvuru için Son Gün 31 Ocak

BoomSonar ve Marketing Türkiye iş birliğinde düzenlenen Türkiye’nin en kapsamlı sosyal medya yarışması Social Media Awards Turkey için erken başvurular 31 Ocak’ta, başvuru dönemi ise 1 Mart’ta sona erecek.Yorum Yazın