Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Sobraz, “Yılın PR Ajansı”

Sobraz, “Yılın PR Ajansı”

18 Aralık 2023 , Pazartesi 09:46
Sobraz, “Yılın PR Ajansı”

10. Yılını Kutlayan Sobraz, “Yılın PR Ajansı” Seçildi

 

Sektördeki 10. yılını kutlayan pazarlama iletişimi odaklı iletişim ajansı Sobraz, MMA Turkey tarafından düzenlenen Smarties Awards’ta “Yılın PR Ajansı” ödülüne lâyık görüldü.

 

2013 yılında iyi hikayeler oluşturmak ve anlatmak üzere kurulan Sobraz akla seslenen ve duygulara dokunan hikâyelerle pazarlama iletişimi alanına odaklanıyor. Bu yıl sektördeki 10. yılını kutlayan ajans, bu özel yılda özel bir ödülün de sahibi oldu. Sobraz, MMA Turkey tarafından düzenlenen Smarties Awards’ta “Yılın PR Ajansı” ödülüne lâyık görüldü.

 

Sobraz Kurucusu ve Ajans Başkanı Soydan Canbaz, şunları söyledi: “10 yıl kurumlar için kısa insan hayatı için uzun bir zaman. Zamanını Sobraz’a değer katmak için kullanan eski ve güncel tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Markalarını bizlere emanet eden tüm iş ortaklarımıza da birlikte yarattığımız hikayeler için teşekkür ediyoruz. Kurulduğumuz yıl kendimizden yeni nesil bir ajans olarak söz ediyorduk ve halen o yenilikçi ruhu korumak için çalışıyoruz. Smarties Awards’da Yılın PR Ajansı olmak 10. yılımız ile kesişen anlamlı bir ödül oldu.”

 Yorum Yazın