Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Siz de "Genç İnci" olabilirsiniz

Siz de "Genç İnci" olabilirsiniz

25 Mayıs 2023 , Perşembe 09:50
Siz de "Genç İnci" olabilirsiniz

Geleceğinize "Genç İnci" programıyla yön verin!

 

İnci Holding üniversiteden mezun olmaya hazırlanan geleceğin profesyonelleri için 10'uncu kez düzenlediği Genç İnci Programı ile eşsiz bir kariyer fırsatı sunuyor. Yeni mezun Gençler bu programla İnci Holding'in sektöründeki lider konumunu güçlendiren başarılı projelerde yer alarak, kariyerlerinde önemli bir adım atma fırsatı yakalayacaklar.

 

İnci Holding grup şirketlerinde kariyer yapma fırsatını yakalamak isteyen gençler, 10. Genç İnci Programı’na 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurabilecekler.

 

Genç İnci Programı ile her yıl yeni mezunlara iş fırsatı sunan, sektöründe dünya devi şirketlerin güvenilir iş ortağı İnci Holding, bu yıl da grup şirketlerine değer katacak yeni Genç İnci’lerini arıyor. Bu yıl 10’uncusu düzenlenen programa katılmaya hak kazananlar, İnci Akademi ile başlayacak hibrit gelişim yolculuğunda, farklı modüllerde eğitimler alacak ve diğer genç yeteneklerle bir araya gelerek yüz yüze grup çalışmaları yapma fırsatı bulacak. Gençler, bu gelişim yolcuğu sayesinde, kendini keşfedecekler ve geleceğin profesyonelleri olmak yolunda kariyerlerinde önemli bir adım atacaklar.

 

Ağırlıklı iş kolu olarak otomotiv tedarik sektörünün yanı sıra hizmet, teknoloji ve sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteren İnci Holding, bu programdan mezun olacak gençlere işe alım fırsatı da tanıyacak. İnci Holding, Cumhuriyet’in 100. yılında programdan mezun olan Genç İncilerin sayısının da 100’ü geçmesini hedefliyor.

 

 

Program, 6 ay sürüyor

 

Programa katılmak isteyen öğrencilerin üniversitelerin ilgili fakültelerinin 4 yıllık bölümlerinde eğitim alması, ileri düzeyde İngilizce bilmesi, MS Office uygulamalarına hakim ve üniversite mezuniyet yılının 2023 olması gerekiyor. 6 ay sürecek programda; İnci Holding kuruluşlarından Bakım Onarım, Ar-Ge, Lojistik & Tedarik Zinciri, Planlama, Bilgi Teknolojileri, Üretim, Finansman, Talaşlı İmalat, Kurumsal İletişim ve OPEX bölümleri için işe alım yapılacak.

İş hayatına İnci Holding şirketlerinde hazırlanmak isteyen gençler, Genç İnci Programı’na 31 Mayıs 2023 tarihine kadar başvurabilecekler. Detaylı bilgi ve başvuru için https://linktr.ee/inciholding adresini ziyaret edebilirsiniz.Yorum Yazın