Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Sinem Akgül Yılmaz, LC Waikiki’de

Sinem Akgül Yılmaz, LC Waikiki’de

11 Ocak 2024 , Perşembe 20:52
Sinem Akgül Yılmaz, LC Waikiki’de

LC WAIKIKI’DE ÜST DÜZEY ATAMA

 

Deneyimli pazarlama yöneticisi Sinem Akgül Yılmaz, LC Waikiki’nin Pazarlama, İletişim ve Müşteri İçgörülerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

 

LC Waikiki’de Pazarlama, İletişim ve Müşteri İçgörülerinden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı pozisyonuna sektörde uzun yıllardır üst düzey yöneticilik yapan Sinem Akgül Yılmaz getirildi. İş süreçlerine değer katan uzmanlığıyla büyük ölçekli şirketlerde kurumsal iş hedeflerine ulaşmak için uygulanabilir stratejik planlar oluşturmak konusunda başarılı sonuçlara imza atan ve son 1 yıldır LC Waikiki’de CEO Yardımcılığı görevini yürüten Yılmaz, şimdi de markanın Müşteri İçgörüleri ve Pazarlama İletişiminden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak yeni görevine 1 Ocak 2024 tarihinde başladı.

 

Galatasaray Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünde lisans eğitimi gören Sinem Akgül Yılmaz, öğreniminin son yılını Panthéon-Sorbonne Üniversitesi'nde aynı bölümde tamamladı. Bilgi Üniversitesi İşletme bölümünde yüksek lisans yapan Yılmaz, kariyerine ürün yöneticisi olarak başlangıç yapmasının ardından çeşitli büyük şirketlerin Pazarlama ve İletişim departmanlarını yönetti. Son olarak 5 yıl boyunca İGA İstanbul Havalimanı Pazarlama, Müşteri Deneyimi ve Yolcu Operasyonları Direktörü olarak görev yapan Yılmaz, LC Waikiki’ye 2023 yılında katıldı.

 

Sinem Akgül Yılmaz, LC Waikiki’nin hem pazarlama, müşteri içgörüleri, iletişim ve dijital pazarlama alanlarındaki uzmanlığı hem de liderlik yetenekleri ve deneyimi ile şirketin başarısını sürdürülebilir kılma misyonunu üstlenecek.Yorum Yazın