Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Simit Sarayı'ndan yeni reklam

Simit Sarayı'ndan yeni reklam

27 Haziran 2016 , Pazartesi 09:20
Simit Sarayı'ndan yeni reklam
Dünya markası olma vizyonuyla yurt dışı açılışlarına tüm hızıyla devam eden Simit Sarayı’nın yeni reklam filmi 22 Haziran 2016, Çarşamba günü itibariyle televizyon ekranlarında yayınlanmaya başladı.
 
“Simit Sarayı’nın simidi gibisi yok mu dediniz” temalı reklam filminde, markanın geniş menüsüne vurgu yapılarak, günün her saati için hazırladığı birbirinden lezzetli ürünler tanıtılıyor. Simit Sarayı’nın Baş Aşçısı Zafer Nalbaş’ın sempatik sunumu ile renklenen reklam filminde; susamlı çıtır çıtır kenarı ve taptaze malzemeleri ile Simit Pizza; lezzet tutkunlarının gözdesi Çıtır Hot Dog; gerçek sahlep ve mevyelerle hazırlanan, on farklı çeşidi bulunan yazın serinletici lezzeti Dondurma; bol hindistan cevizli yumuşak keki ile hem lezzetli hem hafif Kartopu Pasta; nefis hamuzu lezziz iç malzemesiyle Simit Sarayı’nın yıldız lezzeti Saray Dürüm yer alıyor. 
 
Simit Sarayı’nın yeni reklam filmi, yaz boyunca televizyonun yanı sıra radyo, internet, sosyal medya ve açıkhava uygulamalarıyla da tüketicilerle buluşacak. 
 
Reklam Başlığı: “Simit Sarayı’nın simidi gibisi yok mu dediniz/”
Reklamveren: Simit Sarayı 
Reklam Ajansı: Alametifarika 
Prodüksiyon: 25 Film
Yönetmen: Selim Demirdelen
Kullanılan Mecralar: Televizyon, basın, radyo, internet, sosyal medya ve açıkhava uygulamaları
 


Yorum Yazın