Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Servo Capital Practice'den hizmet alacak

Servo Capital Practice'den hizmet alacak

18 Eylül 2022 , Pazar 15:38
Servo Capital Practice'den hizmet alacak

SERVO CAPITAL

PRACTICE’TEN HİZMET ALACAK

PRactice Communication Management, kurumsal finansman ve yatırım bankacılığı hizmetleri sunan Servo Capital Advisors’un (Servo Capital) iletişim ajansı oldu. Finansman aranjmanı, finansal yeniden yapılandırma ve şirket alım / satımları, halka arza hazırlık konularında kurumsal finansman hizmetleri sunan Servo Capital, son 18 aylık dönemde 1,2 milyar dolar düzeyinde finansal yeniden yapılandırma ve re-finansman işlemine imza attı. Yatırım bankacılığı, proje finansmanı ve kurumsal bankacılık sahasında üst düzey tecrübelere sahip yönetim ekibi ve müşteri ihtiyaçlarına özel inovatif çözümler geliştirme yaklaşımıyla alanında farklılaşan Servo Capital, farklı sektörlerde faaliyet gösteren farklı boyutlardaki şirketlere ve holdinglere finansmana erişim ve operasyonel/finansal yeniden yapılandırma konularında danışmanlık ve süreç yönetimi hizmetleri sunuyor. Servo Capital, öz kaynaklarıyla girişim sermayesi yatırımları da gerçekleştiriyor.

Kendi alanlarında 20 yılın üzerinde tecrübeye sahip, üst düzey yönetim ve icra sorumlulukları üstlenmiş isimlerden oluşan proje takımıyla kurumsal finansman ve yatırım bankacılığı hizmetleri sunan Servo Capital Advisors’un (Servo Capital) iletişim ajansı PRactice Communication Management (PRactice) oldu.

Servo Capital finansman aranjmanı, finansal ve operasyonel yeniden yapılandırma, finansal kriz yönetimi, şirket satın almaları, girişim sermayesi yatırımları, kredi risk analizi, hazine ürünleri alım satımı ve aile ofisi yönetimi gibi farklı konularda 27 yıllık tecrübeye sahip Kaan Kiziroğlu liderliğinde, finansal hizmetler ve yatırım bankacılığı alanında faaliyet göstermek hedefiyle 2009 yılında hayata geçti.

Son 18 aylık dönemde 1,2 milyar dolar düzeyinde finansal yeniden yapılandırma ve re-finansman işlemine imza atan Servo Capital, dünyanın önde gelen takı ve aksesuar markasının sahibi Swarovski ailesinin geçtiğimiz ay Türkiye’de şirket satın alımıyla gerçekleştirdiği doğrudan dış yatırımında da yer aldı.

Takım üyelerinin ve çözüm ortaklarının 100 yılı aşkın kümülatif icra ve yönetim, bankacılık ve danışmanlık tecrübesini ve reel saha deneyimini bünyesinde birleştiren Servo Capital, hisse satışı ve borçlanma yoluyla Finansmana Erişim ve Finansal Yeniden Yapılandırma gibi şirketlerin sürdürülebilirliği ve büyümesi açısından büyük önem taşıyan konularda danışmanlık ve süreç yönetimi hizmetleri sunuyor. Finansman kaynaklarına erişim ve operasyonel/finansal yeniden yapılandırmalarında farklı sektörlerde faaliyet gösteren farklı boyutlardaki şirket ve holdinglerle iş birliği yapan Servo Capital, öz kaynaklarıyla girişim sermayesi yatırımlarında da yer alıyor.

Öte yandan günümüzde şirketlerin sürdürülebilirliği, sadece finansal sağlamlıktan değil, hissedarların bir arada kuvvetli birlikteliğiyle mümkün oluyor. Servo Capital’in ürün portföyünde, her aileye özel, Aile Anayasası maddeleriyle harmanlanmış Hissedarlar Sözleşmesi hazırlama hizmetleri de yer alıyor.

Her bir projesini müşterilerinin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlayan Servo Capital’in tecrübeli ekibi, bilfiil işin başında olarak projenin tüm aşamalarının ve süreçlerinin yönetimini üstleniyor.

PRactice Servo Capital’e, Stratejik İletişim Danışmanlığı, Lider İletişimi, Kurumsal İletişim, İtibar Yönetimi, Kriz İletişimi, Medya İlişkileri ve İç İletişim alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.Yorum Yazın