Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Saray Bisküvi'ye yeni Pazarlama Direktörü

Saray Bisküvi'ye yeni Pazarlama Direktörü

21 Ocak 2016 , Perşembe 10:28
Saray Bisküvi'ye yeni Pazarlama Direktörü
Türkiye’nin sevilen bisküvi markası Saray’ın yeni Pazarlama Direktörü belli oldu. Derya Dönmezler Atacan, Saray Bisküvi Pazarlama Direktörü olarak göreve başladı. 
 
Hızlı tüketim ürünleri sektöründe, yaklaşık 20 yıllık mesleki deneyime sahip olan Atacan, 1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi, Sosyoloji Bölümü’nden mezun olduktan sonra Toronto Ryerson Üniversitesinde Pazarlama eğitimi almıştır. 
 
İş hayatına Levpa A.Ş.’de Haribo, Chupa Chups gibi markaların Ürün Yöneticiliği ile başlayan Atacan, Eti A.Ş.’de Kek Grubu, Kaplamalı Gofretler gibi kategorilerin, Ferrero’da Kinder Sürpriz, Nutella gibi ürünlerin Ürün Müdürlüğünü yapmıştır. 
 
2004 - 2015 yılları arasında Ülker’de çalışmış, sırasıyla; Şeker kategorisinde Marka Müdürlüğü, Alpella markasında Pazarlama Müdürlüğü, Çikolata İş Birimi Entegre İş Planlama sistemi içerisinde Ürün Koordinatörlüğü, ardından Global Sinerji Departmanında Proje Direktörü olarak çalışmıştır.
 
Alanında edindiği deneyim ve sağladığı katkılar ile çalıştığı kuruma yeni fikirler katan Atacan, bundan sonraki kariyerine Saray Bisküvi gibi köklü bir kurumda devam edeceği için heyecan duyduğunu belirtmiştir. Saray Bisküvi Pazarlama Direktörü Derya Dönmezler Atacan, “Bisküvi, gofret, çikolata, kek, kraker ve şekerleme kategorilerinde, zengin ürün gamı ile tüketiciyle buluşan Saray Bisküvi ailesine katılmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Markamız, 1500 kişilik ekibi ile 2015 yılında da marka ve ürün geliştirme çalışmalarına hız kesmeden devam edecek” demiştir. 
 
1972 doğumlu olan Derya Dönmezler Atacan, evli ve bir çocuk annesidir. 
 


Yorum Yazın