Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • sahibinden.com, Avrupa’nın En İyi İşverenleri arasında

sahibinden.com, Avrupa’nın En İyi İşverenleri arasında

18 Eylül 2022 , Pazar 16:00
sahibinden.com, Avrupa’nın En İyi İşverenleri arasında

sahibinden.com, 3.kez Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesinde yerini aldı

 

20 yılı aşkın süredir Türkiye’yi hayalleriyle buluştururken, kurum içerisinde de çalışanlar arasında güven kültürü yaratmayı değer edinen sahibinden.com, Great Place to Work® Enstitüsü’nün Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesine adını yazdırdı.

 

E-ticaret sektöründe 20 yılı aşkın süredir hem kullanıcılarının hem de çalışanlarının mutluluğu için var gücüyle çalışan sahibinden.com; iş dünyasının en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından olan Great Place to Work® Enstitüsü’nün hazırladığı Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesinde yer aldı. 37 ülkede faaliyet gösteren 3 binden fazla şirketten 1 milyon 400 bin çalışanın geri bildirimlerine doğrultusunda hazırlanan liste, çalışanların hakkaniyet ve adalet algısı, çalışanların aidiyeti hissi, yöneticiler ve çalışanlar arasındaki ilişkiler gibi kurum içi mutluluğa giden yoldaki başarıları yansıtıyor.

 

“Sürdürülebilir başarının sırrı çalışan mutluluğudur”

sahibinden.com çalışanlarının, yüksek motivasyon ile mutlu ve güvenli bir şekilde çalışabilecekleri koşulları dizayn etmek için var gücüyle çalıştıklarını belirten İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Peker,sahibinden.com’da sürdürülebilir başarının en önemli sırrının çalışanlarımızın mutluluğu, kurumumuza güvenmesi ve işini huzurlu bir ortamda keyifle yapması olduğunu düşünüyoruz.

Çalışanların mutluluğu ve kuruma olan güveni, çalışanların en iyi potansiyellerini ortaya çıkarabilmeleri noktasında büyük önem taşıyor. Çalışan deneyimi süreçlerimizi tasarlarken de mevcut ve potansiyel çalışanlarımıza dokunan değerleri ve onların beklentilerini temel alıyoruz.

İş dünyasının en prestijli insan kaynakları organizasyonlarından olan Great Place to Work® Enstitüsü’nün hazırladığı Türkiye’nin En İyi İşverenleri araştırmasında 7. kez Türkiye’nin en iyileri arasında yer aldık. Şimdi de çeşitli ülkelerden 1 milyon 400 bin çalışanın geri bildirimleriyle oluşturulan listede Avrupa’nın En İyi İşverenleri listesinde 3. Kez yer aldığımızı duyurmanın gururunu yaşıyoruz.

Bu başarıyı, Türkiye’yi hayalleriyle buluşturmak için var gücüyle çalışan ve sahibinden.com’u bir iş yeri olmanın ötesinde bir aile gibi gören çalışanlarımız ve kullanıcılarımız ile paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Değişen çalışan beklentileri ve güncel gelişmeler doğrultusunda çalışan deneyimi süreçlerimizi geliştirerek; çalışanlarımızın mutlu, güvenli ve yüksek motivasyonla çalışmalarını sürdürülebilir kılmak adına var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.Yorum Yazın