Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • PUMA'nın "Bu Sensin" kampanyasının yüzü; Cara Delevingne

PUMA'nın "Bu Sensin" kampanyasının yüzü; Cara Delevingne

23 Eylül 2016 , Cuma 09:12
PUMA'nın "Bu Sensin" kampanyasının yüzü; Cara Delevingne
PUMA, bu yıl başlattığı kadın hareketini, yeni koleksiyonuyla bir üst seviyeye taşıyor. “Bu Sensin” sloganıyla tanıtılan kadın koleksiyonunun amacı dünyanın her yerindeki kadınlara “kendine güven ve güçlü dur” mesajı vermek. 
 
Rihanna, PUMA kreatif direktörlüğüne imza attığı ilk günden itibaren kadın kategorisinde canlanma olacağının sinyallerini almaya başlamıştık. “Başarılı olmak için sürekli kendime meydan okuyorum. Yaptığım şeyleri tepki çekmek veya tartışma yaratmak için yapmıyorum. Sadece kendi hayatımı yaşıyorum.” diyen Rihanna’dan ilham alan yeni koleksiyon kadınların en büyük gücünü ortaya çıkarıyor: Sen Olmak.
 
Rihanna’nın Kreatif Direktör olarak görev aldığı “Bu Sensin” kampanyasının yüzü, son yılların en cool, en güçlü kadınlarından biri: Cara Delevingne. Uluslararası süper model, oyuncu ve aktivist Delevingne’in katılımıyla, PUMA’nın güçlü kadınlardan oluşan temsilci ekibi iyice büyümüş oluyor: Cara’nın yanı sıra, süper model Didem Soydan da “Bu Sensin” mesajına verdiği destek ile karşımıza çıkıyor.
 
#BuSensin kampanyası ve eşlik eden yepyeni PUMA koleksiyonu, Ekim ayında meraklılarıyla buluşuyor.
 


Yorum Yazın