Facebook
Twitter
Başa Dön

Puma'dan yeni reklam

25 Nisan 2016 , Pazartesi 13:52
Puma'dan yeni reklam
PUMA’nın Türkiye’deki içerik ortakları Didem Soydan ve Umut Eker, yeni sezona özel hazırlanan reklam filminde, PUMA’nın sokak stilini tamamlayan ürün kombinleri ile karşımıza çıkıyor. Yeni sezonda Rihanna’nın tasarımı Creeper ve Trainer ayakkabılarının yanı sıra PUMA 2016 İlkbahar/Yaz koleksiyonunun en beğenilen ürünlerinden olan IGNITE DISC, Eskiva ve Pulse XT gibi parçalar da öne çıkıyor. 
 
Spor dünyasına yenilikçi ve hızlı tasarımlar getirebilmek için Alexander McQueen ve Mihara Yasuhiro gibi ünlü markalarla sınırlı özel koleksiyonlar tasarlayarak, heyecan verici iş birliklerine imza atan PUMA, tarzınızdan ödün vermeden rahat spor giyim tarzınızı yansıtmak için, konfor ve şıklığı bir arada sunuyor. 
 
SIRADAN OLMA FARK YARATAN OL
PUMA’nın global YouTube sayfasında da paylaşılan sosyal medya reklamı her geçen gün büyük beğeni topluyor. Futbol, koşu, motor sporları, golf ve yelken gibi kategoriler için de geniş ürün gamına sahip olan PUMA, hem spor performans hem de günlük yaşam koleksiyonları ile dikkat çekmeye devam edecek.
 
Kampanya Künyesi
Reklamveren: PUMA
Sosyal Medya Ajansı: Karbonat 
Medya Satın Alma: ZenithOptimedia
Yönetmen: Gang Creative House
Yapım: Ekrem Tekdal
Görüntü Yönetmeni: Fırat Lita Sözbir
Creative Director: Umut Eker
Model: Didem Soydan ve Umut Eker
Saç: Burhan Çılgın
Makyaj: Fezi Altun
Kurgu: Kazım Can Alparslan 
Müzik: Jam Studio- Trap to the future
 
 

 Yorum Yazın