Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Publicis'den yeni bir ürün: Publicis GO

Publicis'den yeni bir ürün: Publicis GO

16 Kasım 2023 , Perşembe 18:06
Publicis'den yeni bir ürün:  Publicis GO

Publicis Groupe Türkiye, dijital reklamcılık alanında yenilikçi bir ürün sunuyor:

Publicis GO

 

 

Türkiye’nin ilk Affiliate Marketing platformu olarak kurulan sektör lideri GelirOrtakları (GO), dünyanın en büyük iletişim gruplarından Publicis Groupe Türkiye çatısı altında, influencer pazarlama ve affiliate alanında yenilikçi hizmetler sunmaya hazırlanıyor.

 

Publicis Groupe Türkiye, grubun 20’den fazla uzmanlık alanından biri olan Affiliate Marketing hizmetini veren GelirOrtakları (GO) markası liderliğinde, Publicis Communications bünyesindeki Digitas Istanbul’un geliştirdiği, dijital reklamcılığın geleceğini yeniden şekillendirecek influencer affiliate mobil uygulaması sayesinde sektördeki yerini sağlamlaştırıyor. Publicis GO; teknolojiyi ve stratejiyi birleştirerek, markalara ve influencerlara benzersiz fırsatlar sunuyor.

 

Performansa dayalı gerçek zamanlı veriler sunuyor

 

Publicis Groupe Türkiye çatısı altında Chief Trading Officer olarak, offline medya satın alma (PMX) operasyonlarından, GelirOrtakları ve Publicis GO markalarından sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Onur Güngör, konuyla ilgili şunları söyledi: “Publicis GO, yenilikçi teknolojisiyle influencer pazarlamasına yeni bir soluk getiriyor. Performans odaklı yaklaşım, her kampanyanın maksimum yatırım getirisi sağlamasını ve markaların dijital bütçelerinin en verimli şekilde kullanılmasını hedefliyor. Marka bazlı gerçek zamanlı veriler sunarak; influencerların kampanya optimizasyonu yapmasına, daha rasyonel ve etkili pazarlama kararları almasına imkan tanıyor. Aynı zamanda Publicis Groupe’un global know-how’ı ve sektör deneyimi ile hem markaların hem de influencerların yatırımlarından en iyi şekilde yararlanmalarına olanak veriyor. Teknolojinin sağladığı imkanlarla gelişim ve devinim süreçlerini tüm iletişim eko sisteminin ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde hızlı, kolay, erişilebilir ve odağında mobil uygulamalarının gerçeğini bilerek influencer odaklı affiliate marketing süreçlerimize yatırım yapmaya devam edeceğiz.”

 

Publicis GO, markalar ve influencerlar arasında stratejik iş birlikleri kurarak, her iki tarafın da güçlü yönlerinden faydalanmasını sağlayacak. Paylaşılacak stratejik danışmanlık ve yönetim hizmetleri ile markaların hikayelerini sosyal medyada etkileyici ve performansa dayalı bir şekilde anlatmalarına yardımcı olacak. Influencerlar, Publicis GO mobil uygulaması üzerinden onaylanan iş birlikleri çerçevesinde markaların reklamlarını gerçekleştirebilecek ve gelir modeli yaratabilecek. Aynı zamanda markalar da sosyal medya üzerinden ek ciro getirisi sağlayacak.

 

Türkiye’de influencer marketing pazarını yeniden şekillendirecek

 

Publicis GO, teknoloji ve inovasyonda sürdürülebilir ve ileriye dönük bir yatırım yapmayı hedefliyor. Publicis’in GO platformunun her zaman sektörün en önde gelen teknolojilerle donatılmasının Türkiye’deki influencer pazarlamasını şekillendirmesi bekleniyor.

 

Publicis GO; tüm influencerları heyecan verici bir yolculuğa davet ediyor. Güçlü bir network ile, performans odaklı ve yatırım getirisi yüksek affiliate programları yaratılmasına ve dijital pazarlamada yeni başarı hikayeleri yazılmasına olanak sağlıyor.

 

Etiketler: publicis go publicis


Yorum Yazın