Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Publicis Groupe Türkiye’de Mehmet Onur Güngör dönemi

Publicis Groupe Türkiye’de Mehmet Onur Güngör dönemi

16 Eylül 2023 , Cumartesi 16:37
Publicis Groupe Türkiye’de Mehmet Onur Güngör dönemi

Publicis Groupe Türkiye’de üst düzey atama

 

Publicis Groupe Türkiye çatısı altında Chief Trading Officer rolünü sürdüren Mehmet Onur Güngör, Publicis Groupe Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Mevcut rollerinin yanı sıra Affiliate Marketing (Gelir Ortakları) uzmanlık alanına da liderlik edecek.

 

Publicis Groupe Türkiye çatısı altında, 2020 yılından bu yana Chief Trading Officer olarak, offline medya satın alma (PMX) operasyonundan sorumlu olan Mehmet Onur Güngör, yeni dönemde Publicis Groupe Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi olarak atandı. Güngör, mevcut rollerinin yanı sıra, Affiliate Marketing (Gelir Ortakları) uzmanlık alanına ve bu alanda çalışan ekiplere de liderlik edecek.

14 yıllık Publicis Groupe geçmişiyle medya satın almanın her alanına dokunan ve dönüşümüne liderlik eden Mehmet Onur Güngör, Publicis Groupe Türkiye’nin hızlı büyüyen medya organizasyonu çatısı altındaki üç Yönetim Kurulu Üyesinden biri oldu. Bu yeni gelişme ile birlikte, Publicis Groupe’un, tüm medya operasyonları Yönetim Kurulu Üyeleri Aylin Eker Aldinç, Kağan Yıldızalp ve Mehmet Onur Güngör’ün liderliğinde markalara hizmet vermeye devam edecek.

Publicis Groupe Türkiye CEO’su ve Yönetim Kurulu Başkanı İnanç Dedebaş, Mehmet Onur Güngör’ün yeni göreviyle ilgili şunları söyledi: Artan dijitalleşmeyle birlikte iletişim kanallarının hızla bölünmesi ve çoğalması, ilgili alanlara yeni yeteneklerin yetiştirilmesi, ciddi bir derinleşme/uzmanlaşma ve bununla birlikte yönetimsel olarak odaklanma ihtiyacını doğuruyor. Medya liderlik organizasyonumuzda Aylin Eker Aldinç ve Kağan Yıldızalp’in yanı sıra Mehmet Onur Güngör’ün de YK seviyesinde alacağı aktif rolle müşterilerimiz adına elzem hale gelmiş olan odaklanmayı daha iyi yapacağımızı düşünüyorum. Yıllardır sergilediği başarılı iş performansı, grup seviyesinde büyümeye olan katkısı, müşteri ve çözüm odaklı yaklaşımı, ve yeni alanlarda gösterdiği girişimci aksiyonlar ile Mehmet, içimizden yetişen liderlere çok güzel bir örnek.

Mehmet, müşterilerimiz adına çok güçlü iş birliklerinin hayata geçirilmesinde ve bunların sürdürülebilir olmasında önemli roller aldı. İnsanı ve çözüm odaklı iş yapış şekillerini her zaman süreç yönetiminin merkezinde tutan Mehmet’i gönülden tebrik ediyorum. ’’Yorum Yazın