Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Prof. Dr. Alâeddin Asna anısına düzenlenen Mesleki Gelişim Sempozyumu'nda İletişim ve Etik konuşulacak

Prof. Dr. Alâeddin Asna anısına düzenlenen Mesleki Gelişim Sempozyumu'nda İletişim ve Etik konuşulacak

19 Kasım 2021 , Cuma 20:52
Prof. Dr. Alâeddin Asna anısına düzenlenen Mesleki Gelişim Sempozyumu'nda İletişim ve Etik konuşulacak

İletişim sektöründe 50 yıla yakındır hizmet veren A&B İletişim’in kurucusu Prof. Dr. Alâeddin Asna anısına hayata geçirdiği sempozyumlar dizisinin beşincisi Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle İstanbul’da pandemi koşulları nedeniyle çevrimiçi olarak düzenlenecek.

24 Kasım 2021 Çarşamba günü 13:00-18:30 saatleri arasında gerçekleştirilecek sempozyum; iletişim profesyonelleri ile akademik dünyayı yakınlaştırarak yenilikçi yaklaşımlar için ufuk açmayı ve mesleki eğitimi geliştirmeyi hedefliyor. Sempozyumun bu yılki odağı “İletişim ve Etik” ilişkisi.

Konuk konuşmacı olarak Prof. Örsan Öymen ve Faruk Bildirici’nin katılacağı toplantıyı https://us02web.zoom.us/j/85782567467 adresinden herkes ücretsiz olarak izleyebilecek.

Prof. Dr. Alâeddin Asna Mesleki Gelişim Sempozyum Dizisi Hakkında:

  • Dizisinin ilki 2017 yılında 27 konuşmacı ve 450 dinleyicinin katılımıyla Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde yapıldı ve “Dijital Gerçeklikte Halkla İlişkilerin Evrimi” tartışıldı.
  • 2018 yılında Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde düzenlenen “Yeni Zamanlar ve Halkla İlişkiler” konulu 2 günlük etkinlikte ise 19 akademisyen, 1 yüksek lisans ve 3 doktora öğrencisi, toplam 19 bildiri sundu.
  • Üçüncü etkinlik 2019 Nisan’ında Eskişehir Anadolu Üniversitesi İletişim Bilimleri Fakültesi’nde yapıldı. “Post Truth” ve “Halkla İlişkiler” ilişkisinin kültür, siyaset, yeni medya ve etik ekseninde tartışıldığı sempozyuma, 27 üniversiteden akademisyenler, 41 bildiri ile katıldı.
  • Dördüncü etkinlik 29-30 Nisan 2020’de Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle, pandemi koşulları nedeniyle çevrimiçi olarak düzenlendi. Konferansta 19 akademisyen, iletişim eğitiminin geleceğiyle ilgili 13 bildiri sundu.
  • Sempozyumlar dizisiyle ilgili tüm bilgilere konferans.ab-pr.com adresinden ulaşılabilir.


Yorum Yazın