Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı

PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı

12 Ekim 2018 , Cuma 11:35
PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular başladı

İletişim danışmanlığı sektöründeki şirketleri çatısı altında buluşturan İDA’nın ikincisini düzenleyeceği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 11 Ekim Perşembe günü başladı. İDA’nın iletişim danışmanlığı sektörünün Türkiye’nin toplumsal kalkınmasındaki rolünü göstermek, paydaşlarına kattığı değerin bilinmesini sağlamak ve yeni projelerin üretilmesini teşvik etmek amacıyla ilk kez geçen yıl hayata geçirdiği PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvurular 23 Kasım Cuma günü sona erecek.

PRİDA İletişim Ödülleri’nde ‘Stratejik İletişim’, ‘Pazarlama İletişimi’, ‘Dijital ve Sosyal Medya’, ‘Özel Ödüller’, ‘Sürdürülebilir Başarı Ödülleri’ ve ‘İletişim Emektarları’ olmak üzere 6 ana başlık altında 35 kategoride başvuru yapılabiliyor. Ödül programında bu sene Sürdürülebilirlik Akademisi ve UNICEF Türkiye Milli Komitesi’nin değerlendireceği özel kategoriler de bulunuyor.

Başvuran projeler yaratıcılık, uygulama ve sonuçlarına göre değerlendirilerek her kategoride en yüksek puanı alanlar PRİDA heykeliyle ödüllendirilecek. Projelere katkıda bulunan herkese ayrıca dijital PRİDA rozeti verilecek.

PRİDA sektörün proje hafızası olacak
PRİDA İletişim Ödülleri’nin sektör hafızasını oluşturmak misyonunu gerçekleştirmek üzere www.pridaodulleri.org web sitesindeki arşiv bölümü yenilendi. PRİDA İletişim Ödülleri’ne başvuran projeler her sene bu bölümde korunmaya ve üniversitelerin iletişim bölümlerinde akademisyenlerin ve öğrencilerin bilgisine açık olmaya devam edecek.
PRİDA İletişim Ödülleri’nin yönetmeliğine, kategoriler ve açıklamalarına, başvuru takvimine ve başvuru formuna www.ida.org.tr ve www.pridaodulleri.org web sitelerinden ulaşılabiliyor.Yorum Yazın