Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Petlas’tan Milli Takıma mesaj: “Pes Etme”

Petlas’tan Milli Takıma mesaj: “Pes Etme”

26 Mayıs 2016 , Perşembe 09:24
Petlas’tan Milli Takıma mesaj: “Pes Etme”
Milli Takımlar Resmi Lastik Tedarikçisi Petlas, “Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez” sloganıyla Milli Takım’a tam destek veriyor. Abdulkadir Özcan Şirketler Grubu’nun (AKO) lokomotif markası olan Türkiye’nin ilk ve tek yerli lastiği Petlas’ın, Milli Takım’a “Pes etme” mesajı veren reklam filmi yayınlanmaya başladı.
 
Milli Takım’ın Avrupa Şampiyonluğu yolundaki zorlu mücadelesinin etkileyici görüntülerinden oluşan ve ünlü oyuncu Erkan Can’ın seslendirdiği reklam filmi milli duyguları harekete geçiriyor. “Pes etme” temalı yeni reklam filmi, daha önce yayınlanan “Zorumuza gitmez” reklam filminin devamı niteliğinde.
 
Milli Takım gibi Türkiye’yi yurt dışında, 100’ün üzerinde ülkede temsil eden Petlas’ın milli takımla bir yol arkadaşlığı ve ruhdaşlık kurduğunu anlatan AKO Reklam Müdürü Serdar Işık, “Milli Takımımız, son yıllarda yaptığı atılımlar ve gösterdiği başarılarla dünyada da bir marka haline geldi. Artık onların yanında, lastik tedarikçisi olarak, milli markamız Petlas da var” dedi. Petlas’ın “Türkiye’nin Lastiği” olduğuna hatırlatan Serdar Işık, “Petlas, Türkiye’nin milli markası olarak yurtdışında 100’den fazla ülkede başarıyla temsil ediyor. Milli marka olarak Avrupa Şampiyonluğu yolunda terinin son damlasına kadar mücadele eden Millilerimizin yanında olmak bizim için çok anlamlı. “Biz bitti demeden bitmez” diyen Millilerimizin her zaman yanındayız. Onlar için, herkes için “Pes etme” diyoruz. Reklam filmimizi, işte bu anlayışla ve “Sen yanımda ol Türkiye, hiçbir şey zorumuza gitmez” sloganıyla hazırladık. Milli ruh uyumumuz da buradan doğuyor. Bir yol arkadaşlığı ve ruhdaşlık bizimkisi” diye konuştu.
 
Künye:
Reklamveren: Petlas 
Reklamveren Temsilcileri: Serdar Işık, Alper Şahin
Ajans: Havas Worldwide İstanbul
Kreatif Direktör: Ergin Binyıldız
Yaratıcı Ekip: Ahmet Sefer, Sezgin Rızaoğlu, Betül Saykan, Neslihan Arslan
Müşteri İlişkileri Ekibi: Sibel Yeşileker, Merve Haşimoğlu, Seçil Ertürk
Prodüktör: Sıla Salgın, Dilan Davutoğlu
Prodüksiyon Şirketi: Neverland Film
Kurgu Yönetmeni: Erkan Özekan
Müzik: 3K1A MUSIC
Ses Tasarım: Murat Çelikkol
Post Prodüksiyon: Otomat
 


Yorum Yazın