Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • PepsiCo Türkiye tarafından düzenlenen "Yılın Stajyeri" yarışması başlıyor

PepsiCo Türkiye tarafından düzenlenen "Yılın Stajyeri" yarışması başlıyor

17 Haziran 2014 , Salı 10:22
PepsiCo Türkiye tarafından düzenlenen "Yılın Stajyeri" yarışması başlıyor

PepsiCo Türkiye, iş hayatına hazırlanan genç iletişimciler için "Yılın Stajyeri" yarışmasını başlatıyor. Türkiye'nin genç yeteneklerini keşfedip iş hayatına katmayı hedefleyen yarışma, Twitter, Instagram, Vine ve Pinterest gibi sosyal medya araçlarını en iyi kullananları arıyor.

Danışmanlığını Türkiye'nin en önemli teknoloji ve bilişim yazarlarından Serdar Kuzuloğlu'nun üstlendiği yarışmanın başvuruları 16-26 Haziran tarihleri arasında www.yilinstajyeri.com sitesinden yapılabilecek. 3 zorlu etaptan oluşacak yarışmanın kazananı ise dünyanın en büyük yiyecek-içecek şirketlerinden PepsiCo'nun Kurumsal İletişim Departmanı'nda staj yapmaya hak kazanacak.

"Yılın Stajyeri" yarışmasına başvurular, 16-26 Haziran tarihleri arasında 10 gün süreyle www.yilinstajyeri.com sitesi üzerinden yapılabilecek. Kendini başarıya adamış, kazanma arzusuyla kendini ve çevresini bir adım öteye götürmeyi hedefleyen tüm genç yeteneklere açık olan "Yılın Stajyeri" yarışmasında gençler, Twitter, Instagram, Pinterest ve Vine gibi sosyal medya hesaplarını yöneterek en iyi olmaya çalışacak.

Yarışmanın ilk etabında "Neden PepsiCo"da çalışmak istiyorsunuz?? sorusuna 1 adet Tweet ile cevap verecek olan gençler arasından en iyi cevapları verenler yarışmaya devam etmeye hak kazanacaklar. Daha sonra Serdar Kuzuloğlu'nun yönlendirmeleriyle PepsiCo için Pinterest, Vine ve Instagram hesapları yaratacak olan yarışmacılardan 3 kişi finale çıkmaya hak kazanacak. Final sonucunda Serdar Kuzuloğlu ile PepsiCo İnsan Kaynakları ve Kurumsal İletişim departmanlarının seçimiyle birinciliği kazanacak olan en iyi sosyal medya kullanıcısı da PepsiCo Türkiye'nin Kurumsal İletişim Departmanı'nda staj yapma fırsatına kavuşacak ayrıca, staj süresi boyunca kendisine teslim edilecek bir sosyal medya projesini yönetecek, dünya devi bir şirketin işleyişini görecek ve yiyecek ile içecek fabrikalarını gezerek üretim süreçlerini yerinde görmek de dahil pek çok sürpriz fırsattan yararlanma şansına kavuşacak.

"Yılın Stajyeri" yarışması hakkında detaylı bilgi için; www.yilinstajyeri.com ve www.facebook.com/PepsiCoTurkiye 



Yorum Yazın