Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Penti ile İZ Birakan Hikayeler

Penti ile İZ Birakan Hikayeler

5 Haziran 2024 , Çarşamba 20:23
Penti ile İZ Birakan Hikayeler

PENTİ İLE İZ BIRAKAN KADINLARDAN

İZ BIRAKAN HİKAYELER

Kadınları en iyi anlayan markalardan Penti; kadınların kendi bedenleri ile olan ilişkilerini ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlamak, toplumdaki rollerini tanımlamalarına ve potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek olmak amacıyla fark yaratan ürün ve kampanyalara imza atmaya devam ediyor.

Kadınların kendi bedenleri içerisinde iyi ve rahat hissetmelerine odaklanan ve tamamen dikişsiz olarak tek parça tasarımıyla vücutta iz bırakmayan sütyen serisi ve ‘Hayatına İz Bırakan Sen Ol’ mesajlı kampanyasıyla Penti, şimdi de kadınların sesi olacak bir platformun duyurusunu yapıyor!

İZ BIRAKAN SEN PLATFORMU

Hayatın tüm iniş çıkışlarına rağmen duruşlarıyla ilham veren kadınların kendi iz bırakan hikayelerini anlattığı ‘İz Bırakan Sen” platformu yayında!

İz bırakan hikayelerini ve mesajlarını kadınlarla paylaşan isimler arasında Cannes Film Festivali’nde “En İyi Kadın Oyuncu” ödülünü kazanan Merve Dizdar, Gazeteci Ayşe Arman, Michelin Yıldızlı Araka’nın sahibi Şef Pınar Taşdemir ve milli voleybolcu Gizem Örge.

Platformun yayınlanan ilk videosunda ‘İz Bırakan’ Merve Dizdar tüm kadınlara şu şekilde sesleniyor: “Bir gün, çok ilerde bir gün ‘Merve yaptı, ben de yaparım’ dedirtebiliyorsam bu benim için iz bırakmak.”

 Yorum Yazın