Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • Pazarlama dünyası 8. Marketing Power Conference'da buluşuyor

Pazarlama dünyası 8. Marketing Power Conference'da buluşuyor

26 Aralık 2013 , Perşembe 15:26
Pazarlama dünyası 8. Marketing Power Conference'da buluşuyor
EDUWORKS tarafından düzenlenen 8. Marketing Power Conference’ın bu yıl ki teması “DigiWorld”. Konferansta birbirinden önemli konuşmacılar, içinde bulunduğumuz dijital çağda, pazarlamanın bugünü ve geleceğine ilişkin yaratıcı, yol gösterici bilgi ve deneyim paylaşımlarında bulunacaklar. Pazarlama dünyasının en prestijli ödüllerinden olan "Marketing Power Ödülleri” de konferans sırasında sahiplerini bulacak.
 
Pazarlama yöneticilerinin vizyonunu genişletmek ve bilgilerini geliştirmek konusunda önemli bir role sahip olan Marketing Power Conference’da, her yıl olduğu gibi bu yıl da motive edici, dopdolu, kışkırtıcı, eğlenceli ve yepyeni bir konferans deneyimi katılımcılarını bekliyor.
 
10'u aşkın oturum 30'un üstünde konuşmacının yer alacağı 8.Marketing Power Conference’da Peter Bidenko ve Mustafa Sandal’ın yanı sıra BP Türkiye Akaryakıt Pazarlama Müdürü Deniz Güloğlu, Türk Telekom Genel Müdür Yardımcısı - Kurumsal Müşteri Başkanı Mehmet Ali Akarca, TTNET Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı N. Mert Başar, Avea Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Dehşan Ertürk, Pepsi Pazarlama Başkan Yardımcısı Deniz Aktürk Erdem, Turkcell Pazarlama İletişiminden Sorumlu Başkan Yardımcısı Alpay Alptekin,  Unilever Ev ve Kişisel Bakım Kategorilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şükrü Dinçer, AvivaSA Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Emre Günerman, Sony Mobile Communications Pazarlama Direktörü Aysun Şabanlı, Arçelik Pazarlama Direktörü Barış Orbay, McDonald’s Pazarlama Direktörü Bora Tanrıkulu, Bilim İlaç Satış ve Pazarlama Direktörü Kerim Azizlerli, Intel Yeni Cihazlar Grubu Küresel İş ve Strateji Geliştirme Direktörü Ege Ertem, Nokia Orta ve Doğu Avrupa Pazarlama Direktörü Sertaç Şener, Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu Marka ve İş Geliştirme Pazarlama Direktörü Cüneyt Şahin, Toyota Kurumsal İlişkiler Direktörü Selim Okutur, Yıldız Holding Dijital Pazarlama Direktörü Nevgül Anbarlılar, Swissôtel The Bosphorus, İstanbul Satış ve Pazarlama Direktörü Ahmet Özkan, Brand Experience Designers Kurucu Ortağı, John Caples Awards Türkiye Başkanı Eser Hakim, Dinamo Danışmanlık - Yönetici Ortak, Universum - Orta Doğu Direktörü Evrim Kuran, Milliyet Gazetesi Köşe Yazarı Yrd. Doç. Fatoş Karahasan, Marmara Üni. İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof.Dr. Serdar Pirtini, Yıldız Teknik Üniversitesi İ.İ.B.F İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. İbrahim Kırcova, Koç Üniversitesi İ.İ.B.F. Öğretim Üyesi Üyesi Prof.Dr. Ayşegül Özsomer, Gazi Üniversitesi İ.İ.B.F. İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. Mehmet Baş, DORinsight Kıdemli Araştırma Yöneticisi Gözde Şencan ve daha birçok konuşmacı bilgi ve deneyimlerini katılımcılarla paylaşacak.
 


Yorum Yazın