Dosya Yükleniyor. Lütfen Bekleyiniz...



Facebook
Twitter
Başa Dön

Papara'ya yeni logo

24 Ağustos 2023 , Perşembe 10:04
Papara'ya yeni logo

Papara yeni kurumsal kimliği için ilk adımı attı

 

Finansal teknoloji şirketi Papara, logosunu yeniledi

 

Avrupa'da şirket satın alan, yeni ürün ve hizmetleriyle gündeme gelen finansal teknoloji şirketi Papara, küreselleşme yolculuğuna hız verdiği dönemde logosunu yeniledi.

 

İSTANBUL — 2016’dan bu yana faaliyet gösteren Türkiye’nin önde gelen finansal teknoloji şirketlerinden Papara, yeni kurumsal kimliği için ilk adımı attı. Papara, mevcut logosunu teknolojiyi odağa alan, daha modern ve yalın bir yaklaşımla yeniledi.

 

Güncellemeyle eski logodaki yuvarlak hatlar, yeni logoda yerini daha oval ve yumuşak köşeli formlara bıraktı. Yapılan geometrik düzeltmelerle, marka algısıyla özdeşleştirdiği teknoloji, şeffaflık, yalınlık gibi kavramları öne çıkaran şirket, tipografik yaklaşımı koruduğu yeni logosunda, gradyanlı renk geçişini terk ederek, farklı zeminler için sade siyah ve beyaz tercih etti. Bu sayede Papara, bir teknoloji şirketi olduğu vurgusunu, daha net, anlaşılır, yalın bir biçimde, çağdaş tasarım ilkelerine uygun bir anlayışla tasarladığı yeni logosuna taşıdı.

 

Küreselleşme yolculuğunda yeni kurumsal kimlik

Logo değişikliğinin yanı sıra kademeli bir kurumsal kimlik değişimi de planlayan şirket, geçtiğimiz aylarda, İspanya merkezli neobank Rebellion’ı satın aldığını duyurmuştu. Avrupa’nın en önemli finans ve teknoloji etkinliklerinden Money 20/20 Europe’ta Türkiye’yi büyük bir stantla temsil eden şirket, yurt dışı genişlemesi süreçlerine de hız verdi. Arka arkaya spor yatırımları ve büyük sponsorluk anlaşmaları açıklayan, her ay ödemeler, kart, sigorta gibi iş alanlarında yeni ürün ve hizmetlerini devreye alan Papara, küreselleşme yolculuğuna yeni kurumsal kimliğiyle devam edecek.



Yorum Yazın