Facebook
Twitter
Başa Dön
  • Anasayfa >
  • P&G, Rio 2016 Olimpiyatları'nı yeni reklam filmiyle karşılıyor

P&G, Rio 2016 Olimpiyatları'nı yeni reklam filmiyle karşılıyor

29 Nisan 2016 , Cuma 09:02
P&G, Rio 2016 Olimpiyatları'nı yeni reklam filmiyle karşılıyor
Ariel, Alo, Prima, Head & Shoulders gibi markaların yaratıcısı Procter & Gamble (P&G), Rio 2016 Olimpiyat Oyunları’nın başlamasına 100 gün kala, ödüllü “Teşekkürler Anne” kampanyası kapsamında “Güçlü” (Strong) adını verdiği yeni reklam filmini gösterime sundu. P&G Olimpiyat Oyunları sponsorluğunun başladığı 2010 yılından bu yana dünyada 100 milyardan fazla izleyiciye ulaşan ve dijital mecralarda 200 milyondan fazla görüntülenen “Teşekkürler Anne” reklam filmlerinin üçüncüsü olan “Güçlü”, Olimpiyat sporcularının başarı hikayesine yeni bir anlam kazandırıyor ve annelerin çocuklarının hayatlarındaki önemine dikkat çekiyor.
 
Londra 2012 Olimpiyat Oyunları döneminde başlayan “Teşekkürler Anne” kampanyasının ilk iki reklam filmi olan “Dünyanın En İyi İşi” (Best Job) ve “Onları Ayağa Kaldır” (Pick Them Back Up), dünyada oldukça ses getirmiş, en çok izlenen Olimpiyat Oyunları videoları içinde yer almıştı. 
 
Midnight Special filminin yönetmeni Jeff Nichols’dan 
Dört anne ve dört çocuğun Olimpiyat yolculuğu üzerinden çocuklarının hayatlarında karşılaştıkları sorunlara karşı annelerin dik duruşu ve cesaretinin anlatıldığı yeni reklam filminde, en gencinden en yaşlısına kadar her insanın başarısında annenin gizli kahraman olarak pay sahibi olmasına vurgu yapılıyor.
 
“Güçlü” filminin yönetmen koltuğuna, yakın zamanda gösterime giren ve çok ses getiren Midnight Special filmini de yöneten Hollywood yönetmeni Jeff Nichols oturdu. Nichols’ın 2012 yılında vizyona giren filmi olan Mud, 65. Cannes Film Festivali’nde gösterilmiş yılın en çok gişe hasılatı yapan filmleri arasında yer aldı.
 
Güçlü çocuklar yetiştirerek büyük işler başaran annelere “Teşekkürler”…
Olimpiyat Oyunları sponsorluğuna farklı bir bakış açısı kazandıran P&G, “Teşekkürler Anne” kampanyasında “her başarılı sporcunun arkasında muhteşem bir anne vardır” anlayışından hareket ediyor. P&G Global Marka Sorumlusu Marc Pritchard “Olimpiyat Oyunları’na Annelerin Gururlu Sponsoru olarak yaklaşıyoruz. Çünkü P&G markaları başta sporcuların anneleri olmak üzere tüm annelere günlük yaşamlarında eşlik ediyor. Annelerin yaşamın her anında ne kadar güçlü kalabildiğinin ve daima çocuklarına güç vererek onları desteklediğinin farkındayız. Kampanyamız kapsamında herkesi, güçlü çocuklar yetiştirerek büyük işler başaran annelere ‘Teşekkürler’ demeye davet ediyoruz.”
 
27 Nisan itibariyle “Güçlü” filmi iki dakikalık bir video olarak dijital platformlarda ve kısaltılmış bir versiyonu da otuzdan fazla ülkedeki televizyon kanallarında yayınlanmaya başladı. 
 
Güçlü reklam filmini https://youtu.be/AD3aoBzPkyA linkine tıklayarak izleyebilirsiniz. 
 


Yorum Yazın